Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


PORTA

Dobrej jakości ogrodzenia w Luboniu – gdzie kupić?


Zakup ogrodzenia oraz bramy wjazdowej to poważna inwestycja, która pochłania znaczną kwotę pieniędzy, z tego względu warto znaleźć firmę, która oferuje produkty najwyższej jakości wraz z profesjonalnym montażem. Przedsiębiorstwo Porta ma rozbudowany asortyment porządnych, estetycznych konstrukcji, które zostały wykonane przez rozpoznawalnych na rynku producentów (FAAC, NICE, Wiśniowski). Należy dodać, że przedsiębiorstwo jest autoryzowanym partnerem marki Hormann, co z pewnością zainteresuje część klientów. Oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz przedsiębiorców z branży przemysłowej, logistycznej, właścicieli obiektów handlowo-usługowych.

Asortyment obejmuje:

  • bramy wjazdowe skrzydłowe oraz przesuwne,

  • bramy przemysłowe szybkobieżne, segmentowe i rolowane,

  • bramy garażowe uchylne, rolowane i segmentowe,

  • ogrodzenia metalowe (dostępne w kilkunastu wzorach),

  • słupy wielofunkcyjne z możliwością montażu domofonu, videodomofonu, włącznika kodów,

  • rampy przeładunkowe hydrauliczne oraz mechaniczne,

  • pneumatyczne uszczelnienia bram,

  • szlabany hydrauliczne oraz elektromechaniczne,

  • systemy parkingowe (słupki stałe, przenośne, automatyczne, półautomatyczne).

Oczywiście poza bramami otwieranymi tradycyjnie firma sprzedaje także wysokiej klasy, wydajne napędy, które umożliwiają wygodne otwieranie bramy garażowej za pomocą pilota. W asortymencie można znaleźć również fotokomórki z akumulatorem lub standardowym zasilaniem oraz koguty. Wszystkie produkty są objęte kilkuletnią gwarancją producenta.

Bramy, furtki i ogrodzenia można zamówić w Luboniu, w siedzibie firmy. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, przedsiębiorstwo oferuje pomoc w skompletowaniu całego zestawu oraz montaż zakupionych produktów. Dodatkowo w ofercie znajduje się także profesjonalny serwis. Wysoko wykwalifikowani pracownicy dysponują nowoczesnymi narzędziami oraz najwyższej klasy częściami zamiennymi, co gwarantuje profesjonalne i szybkie przeprowadzenie wszystkich napraw, zarówno mechanicznych, jak i elektrycznych. Poza tym w serwisie klienci mogą również wykonać okresowy przegląd stanu instalacji.

Warto skorzystać z usług renomowanego przedsiębiorstwa, które cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów i ma ugruntowaną pozycję w branży. Firma terminowo realizuje zamówienia i podchodzi indywidualnie do zleceniodawcy.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.porta-bramy.poznan.pl
Dodano: 2021-12-21
Telefon: (061) 810 46 92
Miejscowość: LUBOŃ
Adres: 11 Listopada 15
Kod pocztowy: 62-031

Źródła:
https://www.porta-bramy.poznan.pl/Autor: Bartek Sikora


Podobne Firmy

Kartop
ul. 64800 Chodzież , Zwycięstwa 37
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
BHP-KOMPLEX
ul. 62052 Komorniki, Malinowa 22