Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Baby & Mom Clinic

Fizjoterapia dziecięca - sprawdzony gabinet w Warszawie


Zdecydowana większość kobiet w czasie ciąży myśli głównie o tym, aby maluszek urodził się zdrowy. Niestety w życiu bywa różnie i zdarza się, że dziecko rodzi się z różnymi dysfunkcjami (mniej lub bardziej poważnymi). W takich sytuacjach dużą rolę odgrywa czas - im szybciej rodzice rozpoczną odpowiednie leczenie i terapie, tym większe szanse na to, że dziecko zacznie prawidłowo funkcjonować. Oczywiście pierwszym krokiem jest zawsze konsultacja z doświadczonym lekarzem oraz terapeutą, który zdiagnozuje dysfunkcję i zaproponuje odpowiednie metody rehabilitacji.

Czym kierować się przy wyborze terapeuty dla dziecka?

Szukając odpowiedniego gabinetu rehabilitacyjnego dla dzieci należy przede wszystkim kierować się opiniami innych rodziców. Terapeuta dziecięcy poza wiedzą i doświadczeniem powinien podchodzić do każdego przypadku indywidualnie oraz wykazywać ogrom cierpliwości. Żaden rodzic nie chce, aby terapia odbywała się w niezbyt komfortowych warunkach, a dziecko płakało i się bało rehabilitanta. 

Baby & Mom Clinic to znana klinika rehabilitacyjna działająca na terenie Warszawy. Fizjoterapia dziecięca jest główną specjalizacją zatrudnianych rehabilitantów i fizjoterapeutów, którzy ciągle się doszkalają, aby zapewnić maluszkom jak najlepsze warunki leczenia i rozwoju. Nowoczesne sale dysponują wieloma przyrządami wykorzystywanymi w trakcie zajęć, a terapeuci dbają o bezpieczeństwo i komfort najmłodszych podopiecznych. Warto tutaj wspomnieć, że w klinice prowadzone są również usługi skierowane do matek. Mowa tutaj przede wszystkim o różnego rodzaju masażach oraz fizjoterapii okołoporodowej i uroginekologicznej. 

Terapeuci stosują sprawdzone metody rehabilitacyjne dopasowane indywidualnie do każdego małego pacjenta. Wśród najpopularniejszych technik można wymienić, takie jak m.in.:

  • terapia ręki,
  • terapia metodą Vojty,
  • terapia metodą NDT Bobath,
  • integracja sensoryczna,
  • masaż Shantala.

Ponadto na miejscu prowadzone są konsultacje fizjoterapeutyczne i ortopedyczne wraz z doborem specjalnych wkładek. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://babymomclinic.pl
Dodano: 2021-12-19
Telefon: 729 839 429
Miejscowość: Warszawa
Adres: Borzymowska 23
Kod pocztowy: 03-565

Źródła:
https://babymomclinic.pl/Autor: Bartek Sikora


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18