Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Firma Handlowa ADNF

Olej hydrauliczny Shell - do jakich pojazdów?


Prowadząc działalność opartą na małej i dużej logistyce, wielu przedsiębiorców stara się przede wszystkim skupić się na sprawności stosowanych do transportu urządzeń i pojazdów. To właśnie od nich w dużej mierze zależy prędkość realizacji poszczególnych etapów, od dostaw surowca po odbiór gotowego wyrobu oraz jego dystrybucję. Niezbędne są coroczne przeglądy części i podzespołów oraz stosowanie dobrej jakości paliwa. Nie można również zapomnieć o ochronie silnika. Aby mógł on pracować z pełną wydajnością, konieczny jest odpowiedni poślizg, który daje właściwie dobrany olej. Zapobiega on przegrzaniu części oraz uszkodzeniom mechanicznym, które mogą powstać przy tarciu czy też przy wysokiej temperaturze. 

Wymiana oleju to działanie, które powinno być stałym punktem prac serwisowych i kontrolnych, przeprowadzanym w samochodach osobowych i dostawczych po przejechaniu około 15 tysięcy kilometrów. W przypadku pojazdów poruszających się na małej powierzchni, na przykład po magazynie, zużycie oleju jest niższe z uwagi na mniej dynamiczną pracę silnika, który jednocześnie pracuje na niskim biegu. Nie znaczy to, że kwestię wymiany elementu zapewniającego poślizg należy bagatelizować. 

Wielu właścicieli przedsiębiorstw, w których w codziennej pracy korzysta się z takich pojazdów, jak wózki widłowe, podnośniki, platformy czy mini trucki, poleca olej hydrauliczny Shell. Produkt tego typu jest dostępny w sprzedaży wysyłkowej. Jego dystrybutorem jest Firma Handlowa ADNF Dariusz Lemke, która zaprasza do zapoznania się z przygotowaną ofertą oraz złożenia zamówienia hurtowego. 

Wybór dobrej jakości oleju hydraulicznego pozwala znacznie zwiększyć żywotność całej maszyny. Choć koszt zakupu większej ilości produktu (jeżeli na stanie przedsiębiorstwa znajduje się duża liczba pojazdów wymagających jego zastosowania) nie należy do najniższych, warto potraktować go jako inwestycję, która pozwoli zaoszczędzić na znacznie wyższych opłatach za naprawę lub zapobiegnie konieczności nabycia nowego sprzętu.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://adnf.pl/
Dodano: 2021-12-19
Telefon: 601 483 322
Miejscowość: Tczew
Adres: Stanisławskiego 25
Kod pocztowy: 83-110

Źródła:
https://adnf.pl/oleje-hydrauliczne


Podobne Firmy

Agencja Reklamowa BrandTailors
ul. 80369 Gdańsk, Al. Rzeczypospolitej 4
Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe
ul. 84104 Jastrzębia Góra, Górna 3
Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego
ul. 82200 Malbork, Głowackiego 111