Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


K2-dzwig

Gdzie w Opolu można wynająć dźwig?


Przedsiębiorstwo ze strony k2-dzwig.pl ma wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług dźwigowych firmom z wielu branż oraz klientom prywatnym. Chętnie nawiązuje współpracę na cyklicznie wykonywane prace, ale podejmuje się też realizacji robót jednorazowych, na przykład przy montażu gotowej więźby dachowej. Ma nie tylko doskonałej jakości maszyny, zawsze w pełni sprawne i niezwykle zadbane, jak również doświadczonych operatorów ze stosownymi uprawnieniami, którzy dbają o zachowanie bezpieczeństwa w rejonie prowadzonych prac.

Firma ta oferuje mobilny, lekki i łatwy w manewrowaniu dźwig klientom z Opola, Wrocławia i wielu innych miast i mniejszych miejscowości regionu. Jest to urządzenie radzące sobie z ciężarami do 40 ton. Do jego atutów należy też wysięgnik o długości 30 m, który można jeszcze przedłużyć o ponad połowę. Istotną funkcję pełnią również 3 niezwykle skrętne osie, pozwalające na łatwe manewrowanie maszyną nawet w ciasnych miejscach.

Usługi zawsze dopasowywane są do oczekiwań i potrzeb klientów. Dźwigi tej firmy wynajmowane są najczęściej do takich prac jak:

  • budowa wysokich budynków,
  • rozładunek lub przeładunek materiałów na placu budowy,
  • montaż konstrukcji mostów i wiaduktów,
  • instalacja banerów reklamowych,
  • stawianie słupów energetycznych.

Operatorzy obsługujący urządzenia Faun RTF 40-3 niemieckiego producenta maszyn budowlanych to osoby podejmujące się najtrudniejszych wyzwań. Doskonale znają sprzęt, na którym pracują, dbają o utrzymywanie go w pełnej sprawności i zgłaszają wszelkie uszkodzenia, które natychmiast są usuwane. Wynajem żurawia samojezdnego jest opłacalny, ponieważ realizacja prac z jego udziałem przebiega szybko i sprawnie, a warunki współpracy z firmą są elastyczne.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://k2-dzwig.pl
Dodano: 2022-01-16
Telefon: 781 238 543
Miejscowość: Nysa
Adres: Nowogródzka 6
Kod pocztowy: 48-304

Źródła:
https://k2-dzwig.pl/


Podobne Firmy

Proinspect Group Marek Złoto
ul. 45837 Opole, Wspólna 3A
AZTECH
ul. 47220 Kędzierzyn Koźle, Powstańców 70
Graintech Sp. z o.o.
ul. 49318 Skarbimierz-Osiedle, Akacjowa 2E