Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

ABRA PACK

Sprzedaż urządzeń do pakowania folią termokurczliwą


Poszukując wysokiej jakości maszyn pakujących, warto zainteresować się ofertą przedsiębiorstwa, które ma doświadczenie w zakresie konfekcjonowania rozmaitych produktów, zatem potrafi też trafnie dobrać odpowiednie urządzenie dla danej branży. Jest to firma Abra Pack istniejąca na rynku od 2013 roku, która cały czas dąży do rozwoju i poszerzania asortymentu. Zatrudnia specjalistów doskonale znających się na maszynach pakujących, którzy chętnie pomagają klientom w wyborze.

Wszędzie tam, gdzie w grę wchodzi pakowanie folią termokurczliwą, sprawdzą się w pełni zautomatyzowane, nowoczesne maszyny. Między innymi w ofercie dostępne są zgrzewarki w modelach:

  • kątowych,
  • kloszowych,
  • przepływowych.

Dzięki temu, że dostępne są różne wersje tych urządzeń, znajdzie tam dla swojej firmy odpowiedni model nawet najbardziej wymagający klient.

W asortymencie dystrybutora można znaleźć wiele innych maszyn niezbędnych do pakowania produktów spożywczych oraz z wielu innych branż. Dobierając odpowiednie urządzenia pozwalające na:

  • próżniowe pakowanie żywności,
  • foliowanie,
  • etykietowanie,
  • przepakowywanie,
  • składanie opakowań,
  • zamykanie opakowań zbiorczych

można stworzyć w pełni zautomatyzowaną linię, dopasowaną do potrzeb klienta pod względem wydajności, typu obsługi oraz możliwości zastosowania.

Oferta firmy obejmuje również rozmaite akcesoria pozwalające na zwiększenie funkcjonalności wielu z tych urządzeń. Są to między innymi różne transportery, dozowniki itp. Wszystkie dostępne w ofercie maszyny są wykonane niezwykle starannie, niezawodne i wyprodukowane z doskonałej jakości materiałów, a przy tym w konkurencyjnych cenach. Sprzedająca je firma gwarantuje wsparcie techniczne zarówno przy zakupie, jak i w razie problemów z eksploatacją. Można tam kupić urządzenia pakujące sprawdzające się nie tylko w branży spożywczej, ale też kosmetycznej, farmaceutycznej, spożywczej czy chemicznej.

Można w pełni zawierzyć specjalistom firmy, ponieważ ona sama zajmuje się konfekcjonowaniem produktów spożywczych. Ofertę w tym zakresie kieruje do różnych podmiotów, na przykład do branży cateringowej czy zakładów produkujących dania gotowe, poszukujących firmy zajmującej się zamykaniem w saszetki różnych przypraw w postaci koncentratów, past, płynów czy produktów sypkich. Wykorzystuje automaty wyposażone w dozowniki wagowe lub objętościowe.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://abrapack.com.pl/
Dodano: 2022-01-08
Telefon: +48 605 032 830
Miejscowość: Gądki
Adres: Firmowa 8
Kod pocztowy: 62--02

Źródła:
https://abrapack.com.pl/termokurcz/


Podobne Firmy

Kartop
ul. 64800 Chodzież , Zwycięstwa 37
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
BHP-KOMPLEX
ul. 62052 Komorniki, Malinowa 22