Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

EKO-TECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Jak dobrać dyspenser taśmy?


W zakładach produkcyjnych, oprócz zużycia surowców używanych w samym procesie wytwórczym, wykorzystuje się również znaczne ilości materiałów służących do pakowania i zabezpieczania gotowego wyrobu. W dużych, w pełni skomputeryzowanych przedsiębiorstwach za ten aspekt odpowiadają specjalne maszyny, w tym olbrzymie dyspensery wydające kartony i wydzielające taśmę do ich zaklejenia. W mniejszych firmach, w których nie ma miejsca, funduszy ani też potrzeby, by zastosować tak zaawansowane technologicznie rozwiązania, korzysta się z modeli ręcznych lub półautomatycznych, zazwyczaj połączonych z jedną linią produkcyjną.

Ręczny dyspenser taśmy to gadżet, który znacznie ułatwia pakowanie i z pewnością znajdzie zastosowanie na każdej hali, na której odbywa się produkcja. Dzięki prostej, a jednocześnie wytrzymałej konstrukcji może szybko wydzielić odpowiednią ilość paska zabezpieczającego brzegi kartonu bez konieczności mozolnego oddzielania zaklejonych warstw za pomocą palców lub noża. Ostre ząbki błyskawicznie przecinają taśmę w wybranym miejscu, nie powodując irytujących, rozwarstwiających się krawędzi, ani strat materiałowych. To wygodna i dostępna zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn metoda zabezpieczenia zawartości pudełka, umożliwiająca przesunięcie pełnego kartonu do dalszego etapu dystrybucji.

Wielu pracowników ceni sobie dyspensery również za to, że pozwalają na precyzyjne wydzielenie taśmy dokładnie w miejscu, gdzie istnieje na to potrzeba, bez konieczności pokrywania nią całego opakowania i tym samym zmniejszania dostępnej przestrzeni na etykietę czy inne, istotne dla odbiorcy informacje. Wpływa to również na ogólną estetykę. 

Prowadząc szeroko zakrojoną produkcję, warto wybrać co najmniej kilka rodzajów dyspenserów, przeznaczonych do taśm o różnej szerokości. Obecnie na rynku można znaleźć znane od lat modele z rączką, które świetnie sprawdzają się do szybkiego, ręcznego pakowania. Coraz częstszym wyborem są też rozwiązania elektroniczne. Bogaty wybór tego rodzaju sprzętu wraz z odpowiednim wyposażeniem do klejenia można znaleźć w ofercie dostępnej na stronie internetowej converting-tasm.pl. Proponowany asortyment to produkty znanych marek. Dostawca podejmuje się realizacji zamówień w ilościach pojedynczych oraz hurtowych. Zaprasza do podjęcia długoterminowej współpracy. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://converting-tasm.pl
Dodano: 2022-01-10
Telefon: 343578624
Miejscowość: Kalety
Adres: Fabryczna 1B
Kod pocztowy: 42-660

Źródła:
https://converting-tasm.pl/dyspensery/


Podobne Firmy

Optyk Rozmus Eye Care
ul. 43200 Pszczyna, Piastowska 3
Netpaka.eu
ul. 42700 Lubliniec, Powstańców Śląskich 54
GREENHOUSE SERVICE S.C.
ul. 42700 Lubliniec, Kasztanowa 12