Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Mensa Home

Karafka - elegancki sposób na podanie wina


Picie alkoholu w Polsce ma długą i bogatą tradycję, nie mogą bez niego obyć się żadne rodzinne uroczystości czy towarzyskie spotkania. Niestety jednak zwyczaje te dotyczą samej konsumpcji, bez zwracania szczególnej uwagi na sposób serwowania trunków, co odróżnia Polaków od przedstawicieli wielu narodowości. Warto to zmienić. Alkohol podany w estetyczny sposób ładniej wygląda, lepiej smakuje, a także ma lepsze walory, gdyż na przykład wysokość kieliszków czy kształt naczyń, w jakich się go przechowuje, ma wpływ na smak i aromat. Poza tym raczenie się winem w pięknym kieliszku, w dodatku nalanym z eleganckiej karafki, będzie świetnym elementem spotkań w gronie rodziny czy znajomych. To luksus, który każdy może sobie podarować.

Jest to możliwe tym bardziej, że karafki dostępne na stronie mensahome.eu oferowane są w szerokim wyborze. Znaleźć można wśród nich całkiem tanie, a mimo to odznaczające się świetną jakością i pięknym wyglądem naczynia. Poza tym nie trzeba mieć ich wiele, zwłaszcza gdy po takie trunki sięga się rzadko albo pija się tylko jeden rodzaj. Jedna karafka na wino w zupełności wystarczy. Serwowany z niej alkohol będzie prezentował się znacznie lepiej niż nalewany wprost z butelki, zwłaszcza przy ważnych okazjach, gdy zastawa stołu jest szczególnie elegancka. Karafkę powinny też wybrać osoby zajmujące się produkcją domowego wina.

Bogata oferta obejmuje naczynia w różnych rozmiarach i kształtach. Można wybrać na przykład elegancką podłużną karafkę czy też swoisty pękaty gąsiorek, nawiązujący do czasów staropolskich. Dostępne są też naczynia z korkami, które nadają się do dłuższego przechowywania alkoholu, chroniąc ich smak i aromat przed wietrzeniem.

W asortymencie znaleźć można też wyposażone w specjalne podstawki karafki do wina grzanego. Podstawka nie tylko efektownie wygląda, ale też chroni stół przed działaniem wysokiej temperatury. Naczynia z grubego szkła zapewniają też długie utrzymywanie wysokiej temperatury, dzięki czemu aromatycznym trunkiem można rozkoszować się bez pośpiechu.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://mensahome.eu
Dodano: 2022-01-13
Telefon: 883680001
Miejscowość: Leszno
Adres: Słowiańska 22
Kod pocztowy: 64-100

Źródła:
https://mensahome.eu/nakrycie-stolu/karafki-i-dzbanki/do-winaAutor: Bartek Sikora


Podobne Firmy

Kartop
ul. 64800 Chodzież , Zwycięstwa 37
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
BHP-KOMPLEX
ul. 62052 Komorniki, Malinowa 22