Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

PM Experts Sp. z o.o.

Szkolenia z zarządzania projektami - kto z nich korzysta?


Na skuteczność działań przedsiębiorstwa składa się szereg kwestii, a jedną z nich jest umiejętność zarządzania projektami. Czynność ta wymaga doświadczenia oraz wiedzy, którą można pozyskiwać samodzielnie, przykładowo przez internet lub dzięki szkoleniom organizowanym w firmie PM Experts. Zatrudnia ona wykwalifikowanych pracowników mających umiejętność przekazywania wiedzy w sposób zrozumiały dla odbiorców. Od 2004 roku przeprowadzają oni szkolenia dla project managerów chcących inwestować w swój rozwój.

Przedsiębiorstwo dopasowuje się do potrzeb klientów i uwzględnia specyfikację branży, jaką reprezentują. Współpracuje z właścicielami niewielkich firm oraz międzynarodowych korporacji. Zaletą proponowanych szkoleń jest fakt, że mogą być one przeprowadzane nie tylko stacjonarnie, ale i online, dzięki czemu korzystają z nich osoby zamieszkujące różne miasta. Nie tracą one czasu na dojazd w wyznaczone miejsce i mogą pozyskiwać przydatną wiedzę z dowolnego zakątka na świecie, w którym jest dostęp do internetu.

Grupy, dla których przeprowadzane są szkolenia z zarządzania projektami, liczą co najmniej 6 osób. Dzięki tego typu zajęciom uczestnicy pozyskują narzędzia niezbędne do realizacji różnego rodzaju przedsięwzięć i unikają sytuacji, w których zadania kończą się niepowodzeniem. Szkolenia dają możliwość nabycia umiejętności planowania poszczególnych działań zawodowych, co pomaga uniknąć chaosu. Ich celem jest zdobycie umiejętności przydatnych na co dzień w biurze, poznanie różnic między procesami a projektami oraz zapoznanie się z najczęściej stosowanymi metodykami zarządzania projektami.

Ze szkoleń wyniosą najwięcej osoby nadzorujące realizację oraz przebieg projektów w firmie. Dzięki nim nie będą mieć problemów z przydzielaniem zadań podwładnym, jak i wyborem najlepszych technik kontroli. W zajęciach uczestniczą więc nie tylko project managerowie, ale i kadra kierownicza, która uczy się, w jaki sposób zarządzać personelem, by wykonywał on obowiązki sprawnie i bezbłędnie.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://pmexperts.pl/
Dodano: 2022-01-15
Telefon: 721 540 530
Miejscowość: Warszawa
Adres: Al. J. Ch. Szucha 11A
Kod pocztowy: 00-580

Źródła:
https://pmexperts.pl/szkolenia/


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18