Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Nova Sp. z o.o.

Etykiety elektromagnetyczne - prosty sposób na złodziei


Zróżnicowanie asortymentu w sklepie często wyklucza zastosowanie standardowych metod ochrony, czyli klipsów zabezpieczających. Ich użycie jest też niezbyt polecane przy produktach, które mogą łatwo ulec zniszczeniu przy próbie doczepienia takiego oznaczenia. Z takim problemem mierzą się chociażby księgarnie lub punkty zajmujące się dystrybucją prasy. Optymalnym dla nich rozwiązaniem są etykiety elektromagnetyczne, które pozwalają zapobiec kradzieżom, a jednocześnie nie powodują strat wizualnych danej pozycji.

Takie etykiety sprawdzają się na każdym rodzaju książek, gazet czy czasopism, bez względu na sposób ich wykończenia czy fakturę zastosowanego papieru. Dzięki wykorzystaniu wytrzymałego, ale też łatwego do usunięcia kleju można taki znaczek z kodem kreskowym w prosty sposób zedrzeć (oczywiście, po zeskanowaniu produktu i jego zakupie), podważając paznokciem lub nałożyć odrobinę zmywacza do paznokci albo przytrzymać chwilę nalepkę nad parą wodną. 

Na stronie internetowej nova.com.pl można znaleźć szeroki wybór etykiet, które można w prosty sposób dopasować do sprzedawanego asortymentu, wykorzystując je jako jeden z elementów systemu antykradzieżowego. Dostawca, który ogłasza się pod podanym linkiem, zaprasza również do zapoznania się z innym sprzętem, dostępnym w jego ofercie. Oprócz wspomnianych nalepek jego kadra może zaproponować także kompatybilne z nimi bramki elektromagnetyczne. Taki zestaw stanowi sposób na zapobieżenie kradzieżom i jest polecany zarówno właścicielom wielkopowierzchniowych sklepów, jak i posiadaczom niewielkich pod względem metrażu punktów sprzedażowych. 

Oprócz dostarczania samego asortymentu pod wskazany przez kupującego adres dostawca dba również o szybki, bezproblemowy montaż sprzętu, wdrożenie, a w dalszej perspektywie, także o serwis lub wymianę wyeksploatowanych elementów. Poleca swoje usługi również jako doradca. Kadra firmy jest w stanie pomóc w doborze odpowiadającego w największym stopniu potrzebom klienta systemu antykradzieżowego oraz wspiera odbiorcę na każdym etapie realizacji zamówienia. Takie podejście pozwala znacznie łatwiej wdrożyć nowoczesne, zaawansowane technologicznie rozwiązania oraz zapobiega przedłużającym się przestojom pracy sklepu, wynikającym z konieczności rozbudowanego szkolenia stanowiskowego dla pracowników. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://nova.com.pl/
Dodano: 2022-01-31
Telefon: +48 61 661 06 20
Miejscowość: Poznań
Adres: Perzycka 83
Kod pocztowy: 60-182

Źródła:
https://nova.com.pl/products/etykiety-em


Podobne Firmy

Kartop
ul. 64800 Chodzież , Zwycięstwa 37
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
BHP-KOMPLEX
ul. 62052 Komorniki, Malinowa 22