Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Kancelaria Notarialna OLGA BIAŁCZYK & DIANA STOPKA

Co wyróżnia dobrego notariusza z Poznania na Starym Mieście?


Klienci, którzy planują sprzedaż mieszkania lub chcą sporządzić statut spółki mogą skorzystać z usług kancelarii Olga Białczyk&Diana Stopka. Jest to miejsce przyjazne dla klientów, które wyróżnia wysoki standard obsługi. Prawniczki cieszą się dobrą opinią, ponieważ bardzo dobrze wykonują swoją pracę, przykładając dużą wagę do szczegółów. Są świetnie wykształcone, obie ukończyły prawo na prestiżowej uczelni i mogą pochwalić się długą praktyką w zawodzie.

Dobry notariusz w Poznaniu na Starym Mieście wie, jak najlepiej zabezpieczyć interesy klienta i potrafi prostym językiem wytłumaczyć trudne zagadnienia. Ponadto znakomicie orientuje się w przepisach prawnych i na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę, śledząc procesy legislacyjne i czytając fachową lekturę. Właścicielki kancelarii są również uzdolnione lingwistycznie i na życzenie klienta przygotowują dokumenty w obcym języku.

Klienci mogą skorzystać z wielu profesjonalnych usług. Najczęściej jednak rejent sporządza akty notarialne dotyczące umów kupna-sprzedaży nieruchomości oraz ich podziału.  Kancelaria zaprasza również do współpracy właścicieli firm oraz członków zarządów spółek. Olga Białczyk swoje zainteresowania zawodowe koncentruje właśnie wokół prawa handlowego. Posiada duże doświadczenie w dziedzinie przekształceń i sprzedaży spółek, jak również w zakresie czynności związanych z obrotem nieruchomościami. Z kolei Diana Stopka to przede wszystkim specjalistka od prawa cywilnego, a jej doświadczenie zawodowe było związane m.in. z rynkiem mieszkaniowym. Ponadto jest również wykładowcą prawa na jednej z wyższych uczelni.

Kancelaria znajduje się w prestiżowym miejscu stolicy Wielkopolski, w willi położonej przy ulicy Cichej 19. Z łatwością można tam dojechać komunikacją miejską lub prywatnym samochodem. Biuro jest nowoczesne i komfortowe. Klienci zawsze mogą liczyć na miłą i fachową obsługę - żadne ich pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Przed przyjściem do kancelarii warto jednak wcześniej zatelefonować lub napisać maila i umówić się na wizytę.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://notariuszki.pro
Dodano: 2022-01-26
Telefon: 696 441 776
Miejscowość: Poznań
Adres: Cicha 19
Kod pocztowy: 61-710

Źródła:
https://notariuszki.pro/


Podobne Firmy

Kartop
ul. 64800 Chodzież , Zwycięstwa 37
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
BHP-KOMPLEX
ul. 62052 Komorniki, Malinowa 22