Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Graintech Sp. z o.o.

Waga łazienkowa z pomiarem tłuszczu i aplikacją na smartfon


Poszukując wysokiej jakości urządzeń ważących, warto zorientować się w asortymencie firmy, działającej na rynku od wielu lat i mającej w ofercie urządzenia producentów z wielu krajów są to produkty wyselekcjonowane, starannie wybrane, które sprawdzą się w wielu obszarach gospodarki, jak również w życiu prywatnym. Asortyment firmy jest niezwykle bogaty i można w nim znaleźć urządzenia do małych sklepików osiedlowych, dużych supermarketów i potężnych przedsiębiorstw. Mają one intuicyjną obsługę oraz mnóstwo zaawansowanych funkcji, w zależności od wybranego modelu. 

Oferta obejmuje wagi samochodowe, weterynaryjne, niezbędne w każdej przychodni do ważenia zwierząt, jak również doskonałej jakości, estetycznie wykonane wagi noworodkowe.Te ostatnie przydadzą się w domach, gdzie ma się pojawić nowy członek rodziny, ale też w przychodnich zdrowia czy w gabinetach pediatrycznych. Znajdzie tutaj także coś dla siebie zwolennik kontrolowania własnej wagi, ponieważ w ofercie jest też waga łazienkowa z pomiarem tłuszczu.

Jest to urządzenie pochodzące od firmy Graintech, do której należy między innymi przedsiębiorstwo z linku centralwagi.pl sprzedające urządzenie Active Skale Blue. Dostępne jest w atrakcyjnej cenie, zważywszy na fakt, że można się z nim łączyć przez bluetooth lub poprzez aplikację na smartfon. Maksymalne obciążenie tej wagi to aż 180 kg, a temperatura, w jakiej może pracować, waha się od 5 do 35 stopni. Wśród jednostek wagi są kilogramy, jak również funty. Urządzenie to zasilane jest czterema bateriami AAA, których nie ma w zestawie i należy je dokupić.

Wśród dostępnych funkcji można znaleźć między innymi:

  • połączenie za pośrednictwem aplikacji do ośmiu różnych kont,
  • pomiar tłuszczu,
  • wskazanie na wysoki lub niski procent tłuszczu.

Dzięki posiadaniu takiej wagi w swojej łazience, można z łatwością kontrolować spadek masy, gdy podejmuje się odchudzanie, Warto dodać, że wspomniany produkt ma bardzo elegancki, estetyczny wygląd i będzie ozdobą każdej łazienki. 

To tylko kilka przykładów urządzeń służących do kontrolowania wagi w różnych sytuacjach. Sklep ten ma ich wiele rodzajów, od niezwykle precyzyjnych wag laboratoryjnych, po urządzenia kontrolujące wagę ładunków na pojazdach. Bez względu na typ, wszystkie są wysokiej jakości, odporne na warunki, w jakich przychodzi im pracować.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://centralwagi.pl
Dodano: 2022-02-03
Telefon: 77 550 77 38
Miejscowość: Skarbimierz-Osiedle
Adres: Akacjowa 2E
Kod pocztowy: 49-318

Źródła:
https://centralwagi.pl/pl/p/ACTIVE-SCALE-BLUE/70Autor: Igor Adamski


Podobne Firmy

Proinspect Group Marek Złoto
ul. 45837 Opole, Wspólna 3A
AZTECH
ul. 47220 Kędzierzyn Koźle, Powstańców 70
K2-dzwig
ul. 48304 Nysa, Nowogródzka 6