Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

K.B.E.I. ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE

Rajstopy przeciwżylakowe - najważniejsze korzyści


Pończochy uciskowe, nazywane rajstopami przeciwżylakowymi, to produkty, które wytwarzają nacisk na nogi, co usprawnia przepływ krwi. Stanowią one podstawę wśród pacjentów z niewydolnością żylną oraz osób chcących uniknąć podobnych dolegliwości. Specjaliści zalecają noszenie rajstop w celu ochrony przed występowaniem zespołu pozakrzepowego. Są one zaliczane do niedrogiej, bezpiecznej i nieinwazyjnej metody leczenia. Warto podkreślić, że artykuły te nie są w stanie likwidować żylaków. Ich zadaniem jest zwiększenie komfortu osób, które je noszą i zmniejszenie dolegliwości bólowych czy częstotliwości pojawiania się obrzęków. Zaleceniem do stosowania opisywanych rajstop jest ciężkość nóg oraz pojawiające się pajączki. Korzystają z nich osoby przebywające przez długie godziny w pozycji siedzącej lub stojącej.

 

Innymi osobami, u których sprawdzą się takie wyroby, są kobiety w ciąży oraz pacjenci obciążeni genetycznie i narażeni na występowanie zakrzepicy. Regularne noszenie rajstop ma pozytywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Przekładają się one na większą wydajność pracy mięśni nóg pacjenta i zapewniają właściwą cyrkulację krwi w żyłach głębokich, co zmniejsza ryzyko pojawiania się groźnych chorób. Produkty te nabywają osoby chcące zmniejszyć widoczność żylaków oraz uchronić się przed występowaniem ich w przyszłości.

 

To właśnie z myślą o nich powstała oferta dostępna na stronie trzymajforme.waw.pl. Znajdują się na niej wytrzymałe rajstopy przeciwżylakowe w kilku rozmiarach, które sprawdzają się wśród kobiet chodzących na wysokich obcasach oraz osób z otyłością lub po przebytych stanach zapalnych żył. Ważne jest to, by wkładać je rano, tuż po wstaniu z łóżka, zanim kończyny nie zdążą obrzęknąć.  

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://trzymajforme.waw.pl
Dodano: 2022-02-01
Telefon: 226581646
Miejscowość: Łomianki
Adres: M. Michałowicza 11
Kod pocztowy: 05-092

Źródła:
https://trzymajforme.waw.pl/przeciwzylakowe-rajstopy-ponczochy-podkolanowki/


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18