Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Drutex Concept

Stelaż belgijski - cena i charakterystyka


Przedsiębiorstwo opisane na stronie internetowej drutex-concept.eu działa jako producent i sprzedawca różnego rodzaju stelaży. Wieloletnie doświadczenie na rynku sprawia, że jest ono w stanie odpowiedzieć na oczekiwania różnych klientów. W ofercie posiada modele pełniące dwie, a nawet trzy funkcje, a także stelaże typu Wallbed, Roll-out oraz High-leg. Klienci mogą zamówić również wysokiej jakości materace, które są dostosowane do proponowanych konstrukcji.

Sklep współpracuje z zaufanymi markami cieszącymi się międzynarodową sławą. Wśród propozycji znajdują się stelaże pochodzące od takich przedsiębiorstw jak SEDAC-MERAL oraz SEDAC-MECOBEL. Cena belgijskiego stelażu należy do jednych z najniższych na rynku, jako że przedsiębiorstwo od lat współpracuje z producentem w sposób bezpośredni. Stelaże są dostosowane do materaców o różnej grubości w zakresie od 6 do nawet 18 centymetrów.

Przedsiębiorstwo posiada własny, nowoczesny park maszynowy, gdzie tworzy rozwiązania dostosowane do najnowszych trendów i oczekiwań klientów. Wykorzystuje urządzenia sterowane numerycznie, które zapewniają precyzyjne cięcie oraz doskonałe dopasowanie poszczególnych elementów. Dzięki temu meble służą użytkownikom przez tysiące cykli składania i rozkładania.

Stelaże są dostosowane do niewielkich powierzchni, czyli kawalerek oraz mieszkań dwupokojowych, w których salon ma pełnić również funkcję sypialni. Każdy mebel odznacza się stabilnością oraz jest wykonywany z wysoce wytrzymałej stali. Zapewnia komfortowy i bezpieczny wypoczynek za dnia i sen w nocy. Konstrukcje są malowane przy użyciu metody proszkowej, która zapewnia odporność na powstawanie rdzy oraz umożliwia dostosowanie estetyki produktu do oczekiwań klienta.

Stelaże są tworzone w ten sposób, aby odznaczały się minimalistycznym i eleganckim wyglądem, dlatego nie zaburzają estetyki pomieszczenia. Stanowią raczej dodatek niż element wyróżniający. Do wyboru są modele dostosowane do sof, kanap oraz narożników. Warto zapoznać się z ofertą stelaży do łóżek młodzieżowych i dziecięcych, dzięki którym rodzeństwo może wygodnie dzielić jeden pokój. Każdy klient może skorzystać z profesjonalnego doradztwa oferowanego przez pracowników sklepu. Więcej szczegółów, w tym dokładne wymiary i zdjęcia oferowanych produktów, znajdują się na witrynie internetowej.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.drutex-concept.eu/
Dodano: 2022-02-05
Telefon: 61 811 22 83
Miejscowość: Murowana Goślina
Adres: Starczanowska 1
Kod pocztowy: 62-095

Źródła:
https://www.drutex-concept.eu/produkty/


Podobne Firmy

Kartop
ul. 64800 Chodzież , Zwycięstwa 37
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
BHP-KOMPLEX
ul. 62052 Komorniki, Malinowa 22