Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


HEUTE SERVICE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Czyszczarki do obuwia - jaki model wybrać?


W obecnych czasach w wielu obiektach użyteczności publicznej dostępne są specjalne maszyny do czyszczenia i polerowania butów. tego typu nowoczesne rozwiązania cieszą się sporym zainteresowaniem, ponieważ pozwalają zadbać o nienaganny wygląd przed ważnym spotkaniem. Czyszczarki do obuwia montowane są w m.in. galeriach handlowych, bankach, urzędach miejskich czy korporacjach. Z tego rodzaju sprzętu korzystają zarówno klienci odwiedzający dany budek, jak również sami pracownicy, którzy w ten sposób przygotowują się na rozmowy z kontrahentami i ważne wizytacje. 

Na stronie dostępnej pod adresem shinego.pl można zapoznać się ze szczegółową ofertą warszawskiego producenta, który dysponuje nowoczesnymi maszynami do czyszczenia i polerowania obuwia. W asortymencie firmy dostępne są różne modele czyszczarek, które można dopasować do wielkości budynku oraz indywidualnych potrzeb każdego klienta. Mniejsze urządzenia nadają się idealnie do niewielkich obiektów, gdzie z zalet maszyny będą korzystać głównie pracownicy danej firmy. Z kolei w przypadku ustawienia czyszczarki w części wspólnej, z której korzystają zarówno klienci, jak i pracownicy najlepiej zdecydować się na największe modele, takie jak m.in. SOLOMAT 90 czy SOLOMAT 150. 

Tego typu rozwiązania stają się coraz popularniejsze i są pozytywnie odbierane przez użytkowników danego obiektu. Co ciekawe, koszt wynajmu zaczyna się od kilku złotych za dzień użytkowania maszyny. Przy czym należy podkreślić, że wszelkie prace serwisowe (łącznie z wymianą sprzętu na nowy) są już wliczone w koszty współpracy. Regularne korzystanie z maszyn do czyszczenia butów wpływa przede wszystkim pozytywnie na wizerunek samej firmy - w końcu dobrze wyglądający pracownicy (pod względem schludnego i eleganckiego ubioru) są wizytówką przedsiębiorstwa. Dodatkowo, w przypadku użytkowania sprzętu przez klientów wchodzących do budynku, ograniczona zostaje ilość brudu wnoszonego do pozostałych pomieszczeń. To z kolei wpływa na zmniejszone koszty sprzątania obiektu.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://shinego.pl/
Dodano: 2022-02-10
Telefon: +48 22 863 64 71
Miejscowość: Warszawa
Adres: Wałowicka 19A
Kod pocztowy: 02--45

Źródła:
https://shinego.pl/


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18