Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Grupa DrewHome Sp. z o.o. Sp. k.

Czy szkieletowe domy drewniane pod klucz to dobry pomysł na nowe mieszkanie?


Podjęcie decyzji o budowie domu wiąże się z koniecznością dokładnego przemyślenia dalszych ustaleń, takich jak przewidywana wielkość mającej powstać posesji, jej lokalizacja, styl architektoniczny czy zastosowanie rozwiązania grzewcze. Istotną kwestią jest również wybór odpowiedniego budulca. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu był to standardowy pustak lub cegła. Obecnie na rynku można znaleźć cały szereg alternatyw. Coraz większą popularnością cieszą się domy, których podstawę stanowi odpowiednio wyprofilowana konstrukcja drewniana. Szkielet takiego budynku powstaje z materiału o specjalnych parametrach użytkowych, między innymi dużej twardości i wytrzymałości, pokrytego dodatkowo impregnatem zabezpieczającym przed gnieżdżeniem się wewnątrz korników oraz przed ogniem. 

Wybór domu szkieletowego to opcja, która jest nie tylko tańsza od standardowej budowy murowanej, ale także znacznie szybsza w postawieniu. Osoby, które decydują się na budynek tradycyjny, powstały metodą łączonych bloków cementowych (najpopularniejsza obecnie forma), muszą też poszukiwać i umawiać we własnym zakresie poszczególne ekipy, począwszy od budowlanej, poprzez elektryków, monterów instalacji, aż do grupy zajmującej się wykończeniem wnętrz, co nie zawsze jest proste i znacznie wydłuża czas realizacji oraz oddanie budynku do użytku. W przypadku nieruchomości szkieletowych ten problem praktycznie nie istnieje. Na stronie internetowej drewhome.com.pl można znaleźć atrakcyjną ofertę, dzięki której klient jest w stanie zamówić domy drewniane pod klucz, których postawieniem oraz dalszymi pracami wykończeniowymi zajmuje się jedna firma, dbająca w imieniu zlecającego o każdy, nawet najdrobniejszy aspekt. To świetny patent na nowe mieszkanie, pozwalający zaoszczędzić sporo czasu oraz mnóstwo nerwów. Jest także atrakcyjny pod kątem finansowym.

Wybierając powyższą propozycję, przyszły właściciel domu ma pewność, że budynek powstanie terminowo oraz będzie bezpieczny. Gwarancję taką każdorazowo udziela realizator, jednocześnie zapewniając, że zastosowane podczas budowy materiały są również najwyższej jakości i pochodzą od sprawdzonych dostawców. Firma, starając się spełniać oczekiwania klienta, proponuje indywidualną wycenę każdego projektu. Uwzględnia także w planie budowy personalne wskazania zlecającego. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.drewhome.com.pl/
Dodano: 2022-02-20
Telefon: 503 007 212
Miejscowość: Żywiec
Adres: Komorowskich 29
Kod pocztowy: 34-300

Źródła:
https://www.drewhome.com.pl/oferta


Podobne Firmy

Optyk Rozmus Eye Care
ul. 43200 Pszczyna, Piastowska 3
Netpaka.eu
ul. 42700 Lubliniec, Powstańców Śląskich 54
GREENHOUSE SERVICE S.C.
ul. 42700 Lubliniec, Kasztanowa 12