Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


R-Stone Sp. z o.o.

Kamienny dywan - czym jest i gdzie się sprawdza?


Dywany kamienne to wytrzymałe posadzki produkowane z kruszywa oraz żywicy epoksydowej lub poliuretanowej. Odznaczają się one niepodatnością na działanie czynników atmosferycznych, dlatego bywają stosowane w niezadaszonych przestrzeniach, przykładowo w ogrodach. Na ich powierzchni znajdują się niewielkie kamyczki w różnych kolorach, które ściśle do siebie przylegają. Coraz częściej zastępują one ceramiczne płytki, ponieważ są od nich trwalsze, a na dodatek nie wymagają impregnowania. Przez wgląd na swoje właściwości oferują szeroki zakres zastosowania. Wyróżniają się spośród innych materiałów ciekawym wyglądem. Są też wodoodporne, dlatego ryzyko pojawiania się zniszczeń podczas deszczowych dni jest równe zeru.

Wiele osób umieszcza kamienny dywan w łazience. W tym przypadku należy użyć dodatkowej membrany hydroizolacyjnej, dostępnej w wielu sklepach budowlanych. Firmą mającą w ofercie podobne wyroby jest R-Stone. Dywany, jakie proponuje, odznaczają się doskonałą jakością, która sprawia, że nie noszą śladów użytkowania nawet po wielu latach od momentu zakupu. Umieszcza się je między innymi na zewnętrznych schodach oraz ogrodowych alejkach. Mają one delikatnie chropowatą powierzchnię, zmniejszającą ryzyko upadku.

Niewielkie kamienie nie są w całości zalewane żywicą. Wszystko to sprawia, że powierzchnia dywanów jest nieregularna i szorstka, co wpływa na bezpieczeństwo użytkowników. Produkty dostępne w przedsiębiorstwie odnajdują się w miejscach, w których wymagane jest stosowanie solidnego i elastycznego materiału. Dywany z łatwością radzą sobie z dużymi obciążeniami, dlatego mogą poruszać się po nich samochody. Doskonale współgrają z okoliczną zielenią i są alternatywą dla żwiru stosowanego często w ogrodach.  

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://kamiennedywany.pl/
Dodano: 2022-02-14
Telefon: 535 354 400
Miejscowość: Bardzice
Adres: Bardzice 11C
Kod pocztowy: 26-624

Źródła:
https://kamiennedywany.pl/


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18