Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


wyprawkowy

Komfortowa koszula porodowa ułatwi funkcjonowanie


Oczekiwanie na przyjście potomstwa to bez wątpienia piękny okres w życiu każdego rodzica. Oczywiście towarzyszy mu też stres, ale i konieczność przygotowania się do porodu. Należy wówczas nie tylko skompletować wyprawkę dla dziecka, ale także pamiętać o istotnych akcesoriach dla przyszłej mamy. Na wyprawkowy.pl można znaleźć wiele tego rodzaju produktów, w tym na przykład odzież. Zarówno w trakcie ciąży, jak i podczas pobytu w szpitalu i w okresie połogu warto mieć do dyspozycji wygodne elementy garderoby, które pozwolą na komfortowe funkcjonowanie, nie będą krępowały ruchów, ułatwią przygotowanie do porodu, a potem pozwolą na bezproblemowe karmienie maluszka piersią.

Jednym z takich odzieżowych elementów jest z całą pewnością koszula porodowa. Fakt, podczas pobytu w szpitalu można ubrać się w dowolną część garderoby, ale nie za każdym razem będzie to funkcjonalne rozwiązanie. Dlaczego? Ponieważ odzież w okresie ciąży powinna być lekka i wygodna. Kiedy już trafia się do szpitala, dobrze jest założyć koszulę, którą łatwo będzie zdjąć. Oferowane są na przykład produkty zawiązywane lub zapinane na plecach. W czasie, kiedy w każdej chwili może rozpocząć się akcja porodowa, jest to niezwykle istotny aspekt. Oczywiście tego typu część garderoby musi też być wykonana z bezpiecznych, delikatnych materiałów.

Jeśli chodzi o czas tuż po porodzie, to wiadomo, że wiąże się on z początkiem, a w zasadzie z pierwszymi próbami karmienia malucha piersią. Możliwość uchylenia przedniego fragmentu koszuli bez wątpienia ułatwia tę czynność. Napy lub wiązania są zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż na przykład guziki, ponieważ zdecydowanie szybciej i bez większych problemów się je odpina czy rozwiązuje.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://wyprawkowy.pl
Dodano: 2022-03-01
Telefon: 512-667-800
Miejscowość: Brzeziny
Adres: Słoneczna 37
Kod pocztowy: 95-060

Źródła:
https://wyprawkowy.pl/koszule-do-porodu-i-karmienia-415
https://pl.wikipedia.org/wiki/Koszula_nocna

Podobne Firmy

TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK
ul. 92430 Łódź, Jana Onufrego Zagłoby 18
SANKRA
ul. 91071 Łódź, Ogrodowa 72
Orpaz
ul. Łódź,