Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

Francepol Sp. z o.o.

Usługi spedycyjne – jaką firmę wybrać?


Renomowane przedsiębiorstwo PTH Francepol oferuje kompleksowe usługi transportowe na terenie wszystkich krajów należących do Unii Europejskiej oraz strefy Schengen. Oferta jest dostosowana do potrzeb klientów działających w różnych sektorach gospodarki. Podmiot przyjmuje zlecenia od fabryk produkujących wyposażenie wnętrz, różne wyroby stalowe i drewniane, producentów materiałów budowlanych czy artykułów żywnościowych.

Flota pojazdów jest przystosowana do transportu ładunków całopojazdowych, gabarytowych (również o nieregularnym kształcie), sypkich, drobnicowych czy specjalnych. Firma posiada niezbędne pozwolenia, które umożliwiają między innymi transportowanie odpadów. Oczywiście pozwolenia obejmują nie tylko teren Polski, ale i wszystkie kraje, w których przedsiębiorstwo świadczy swoje usługi. Dzięki setkom nowoczesnych ciężarówek przewóz nawet wyjątkowo dużej ilości towarów jest błyskawiczny. W każdej naczepie znajdują się porządne pasy, liny i inne akcesoria, więc nawet delikatne towary dotrą pod wskazany adres w nienaruszonym stanie. Pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i wiedzą, w jaki sposób poprawnie zabezpieczyć różnego rodzaju przedmioty.

Wychodząc naprzeciw potrzebom niektórych zleceniodawców, usługi spedycyjne obejmują również transport towarów ponadgabarytowych oraz przestrzennych. Przedsiębiorstwo dysponuje specjalnymi naczepami oraz dodatkowymi przyczepami, do których można załadować nawet 120m3 styropianu czy wełny mineralnej. W części pojazdów znajdują się wózki widłowe, co znacząco przyspiesza załadunek i rozładunek przedmiotów. Widlaki sprawdzają się w miejscach, w których infrastruktura nie pozwala na operowanie innego typu urządzeniami i platformami hydraulicznymi. Warto dodać, że ciężarówki zostały wyposażone w system śledzenia GPS, który pozwala na sprawdzenie w czasie rzeczywistym lokalizacji pojazdów i ustalenie, kiedy dokładnie dotrą na miejsce. Dzięki temu klient wie, kiedy przygotować magazyn. Firma chętnie podejmie stałą współpracę. Zleceniodawcy mogą w każdej chwili skontaktować się z pracownikami i dowiedzieć więcej na temat samochodów, naczep, sprzętu dodatkowego, wymaganych procedur prawnych.

Skorzystanie z oferty tego przedsiębiorstwa to gwarancja usług na najwyższym poziomie, atrakcyjnych cen oraz terminowej realizacji każdego zlecenia.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://francepol.com/pl
Dodano: 2022-04-13
Telefon: 683258343
Miejscowość: Stary Kisielin
Adres: Zatorze 9
Kod pocztowy: 66-002

Źródła:
https://francepol.com/pl/spedycja


Podobne Firmy

Tartak Rybojady Lidia Kapała
ul. 66320 Rybojady, Rybojady 15
Węgier Glass
ul. 68200 Żary, Szklarska 39
AKP PROGRESS Spółka z o.o.
ul. 67100 Nowa Sól, K. Szymanowskiego 1C