Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


PH LINDA

Autobusy międzynarodowe w Poznaniu - najważniejsze zalety


Loty samolotem bywają drogie, a na dodatek wiążą się z limitem bagażowym narzucanym przez lotniska. Są to główne powody, dla których część osób rozgląda się za innymi formami transportu. Poza pociągami czy samochodami osobowymi równie chętnie wybieraną opcją są busy. Mieszczą one 21 osób jednocześnie wraz z kierowcą i mają przestronne wnętrza, w których każdy pasażer czuje się dobrze i bezpiecznie. Pojazdy te zapewniają swobodę podróżowania. Dzięki nim uczestnicy wyprawy nie martwią się o warunki atmosferyczne oraz o planowanie tras.

Z busów korzystają osoby wybierające się na międzynarodowe wycieczki oraz opuszczający kraj w celu poszukiwania nowej pracy. Umożliwiają one bezpośrednie dostanie się do hotelu lub innego miejsca, a wszystko to bez konieczności przejmowania się transferami z lotniska. Warto podkreślić, że takie przejazdy są tanie, a stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty, dzięki czemu sporo zaoszczędzają. Międzynarodowe autobusy w Poznaniu proponuje przedsiębiorstwo PH Linda. To zaufany przewoźnik polecany przez dotychczasowych klientów.

Jest on wybierany ze względu na wieloletnie doświadczenie kierowców, którzy dysponują stosownymi licencjami oraz czystość pojazdów. Nie noszą one śladów użytkowania po poprzednich pasażerach, co oznacza, że są wolne między innymi od plam. Zdaniem wielu osób busy są wygodniejsze w porównaniu do pociągów, które nie dojadą bezpośrednio pod wskazany adres. Ich zaletą jest obecność ekranów i systemów DVD oraz rozkładanych foteli z podłokietnikami i zagłówkami, na których można uciąć drzemkę.

Firma ta kładzie szczególny nacisk na bezpieczeństwo podróżujących. Z tego względu współpracuje z zaufanymi punktami serwisowymi, których przedstawiciele są w stanie dostrzec najmniejsze usterki i przeprowadzić naprawy w krótkim czasie. Wszystko to sprawia, że pojazdy są w nienagannym stanie technicznym, co zmniejsza ryzyko występowania usterek podczas jazdy. Sprawdzają się one podczas dłuższych wypraw i mają systemy klimatyzacji, nieocenione latem.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://phlinda.com.pl
Dodano: 2022-03-31
Telefon: 608 499 389
Miejscowość: Przeźmierowo
Adres: Brzozowa 18
Kod pocztowy: 62-081

Źródła:
http://phlinda.com.pl/oferta/przewozy-miedzynarodowe/


Podobne Firmy

Kartop
ul. 64800 Chodzież , Zwycięstwa 37
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
BHP-KOMPLEX
ul. 62052 Komorniki, Malinowa 22