Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Horeca Natural Supply Sp. z o. o.

Jaka firma oferuje niedrogie, ekologiczne opakowania na wynos?


Coraz więcej osób zamawiających posiłki na wynos decyduje się na zakupy w takich punktach gastronomicznych, które oferują opakowania biodegradowalne. O tym, że plastik jest szkodliwy nie tylko dla nas, ale także dla środowiska, mówi się już od dawna i coraz więcej takich lokali wymienia plastiki na inne, ekologiczne opakowania do potraw na wynos.

Wiele ich rodzajów można znaleźć w hurtowni internetowej Ecoway, która powstała z myślą o rozmaitych barach oraz food truckach, jako że ich klienci coraz częściej domagają się właśnie opakowań przyjaznych środowisku. Asortyment firmy jest niezwykle bogaty i można w nim znaleźć pojemniki:

  • na dania gorące i zimne,
  • na sałatki,
  • na zupy,
  • na napoje.

Są one produkowane z surowców roślinnych, najczęściej z trzciny cukrowej, która jest odporna na różne temperatury i naczynia z niej można wykorzystywać do podgrzewania w mikrofalówkach i przechowywania w zamrażarkach.

Oferta jest niezwykle bogata i można tam znaleźć także pojemniki na sosy wykonane z papieru, a w przypadku sosów zimnych z nowoczesnego, przypominającego przezroczysty plastik tworzywa PLA. Jest to tworzywo otrzymane z mączki kukurydzianej, a jedynym jego minusem jest brak odporności na wysokie temperatury. Można natomiast serwować w nich napoje zimne oraz letnie. Dostępne w ofercie firmy ekologiczne opakowania do gastronomii są:

  • atrakcyjne cenowo,
  • wykonane z takich surowców, które ulegają biodegradacji,
  • kompostowalne.

Oferta obejmuje nie tylko pojemniki, ale także sztućce, które mogą być wykonane z takich materiałów jak mączka kukurydziana mieszana z otrębami, pestki awokado, bambus, drewno brzozowe czy nawet słoma.

Decydując się na wybór naturalnych opakowań można podnieść prestiż firmy i zagwarantować klientom pragnącym zadbać o środowisko dobry nastrój podczas spożywania posiłku. Będą oni mieli poczucie, że robią coś dobrego dla planety, płacąc nieco więcej za posiłek podany na ekologicznych talerzach, tackach i z ekologicznymi sztućcami. Aby poznać ofertę firmy, warto odwiedzić jej stronę.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://ecoway.supply/
Dodano: 2022-05-05
Telefon: 605 979 343
Miejscowość: Warszawa
Adres: Bitwy Warszawskiej 1920 r. 21
Kod pocztowy: 02-366

Źródła:
https://ecoway.supply/
https://www.ekologia.pl/
https://ecoportal.com.pl/ekologiczne-opakowania-jednorazowe-w-jaki-sposob-sa-wytwarzane/

Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18