Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

ZRR i ZEKiRZ Jeziorek Dziubek

Kto w Krośnie prowadzi wynajem koparek?


Potrzebując kontrahenta, który wykonałby prace ziemne pod potężną inwestycję budowlaną, warto zwrócić się do rodzinnego przedsiębiorstwa, świadczącego rozmaite usługi klientom z województw południowo wschodnich. Przedsiębiorstwo to nieustannie dąży do rozwoju i stara się, aby każdy współpracujący z nim klient był zadowolony ze świadczonych usług.

Wśród atutów tego przedsiębiorstwa jest wynajem koparek klientom z okolic Krosna oraz wykonywanie robót ziemnych pod rozmaite inwestycje. Można mu zlecić wykonanie wykopów pod fundamenty domu prywatnego, hali produkcyjnej, bloku mieszkalnego czy na przykład wykopanie stawu rybnego. Dysponuje mocnym sprzętem, radzącym sobie w każdym terenie, pochodzącym od znanych i cenionych na świecie producentów. Są wśród nich takie marki jak Caterpillar, Hitachi, Komatsu, Volvo i Mercedes. Już same marki świadczą o jakości oferowanego sprzętu.

Firma ta oferuje na wynajem taki sprzęt jak:

  • koparki,
  • spycharki,
  • walce drogowe,
  • wywrotki,
  • wozidła radzące sobie w każdym terenie.

Maszyny te są dostępne w różnych masach.

Aby zapoznać się z całą flotą firmy, warto odwiedzić jej stronę, gdzie każdy z pojazdów jest dokładnie opisany wraz z parametrami technicznymi, aby potrzebujący takiego urządzenia klient mógł znaleźć dokładnie taki sprzęt, jaki go interesuje.

Wynajem maszyn i roboty ziemne to tylko część działalności wspomnianej firmy, ponieważ ma ona także własne kopalnie w kilku miejscowościach w województwie podkarpackim, w których wydobywa się piasek podsypkowy i budowlany, a także różne rodzaje żwiru. Wśród usług przedsiębiorstwa są także wyburzania. Prace te mogą być prowadzone przez cały rok. Przyjmując zlecenie na wyburzenie dowolnego obiektu, firma tak gwarantuje, że po zakończeniu prac teren będzie gotowy pod nową inwestycję. Wykorzystuje wszystkie odpady po wyburzeniach. Na przykład kruszy gruz, który trafia później do innego klienta.

Pragnąc dowiedzieć się więcej na temat usług, wystarczy odwiedzić stronę jeziorek-dziubek.pl, gdzie dostępne są również dane do kontaktu.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://jeziorek-dziubek.pl/
Dodano: 2022-05-09
Telefon: 608 442 551
Miejscowość: Medynia Głogowska
Adres: Medynia Łańcucka 207
Kod pocztowy: 37-126

Źródła:
https://jeziorek-dziubek.pl/wynajem-maszyn.php


Podobne Firmy

Sowińska Podlasek Sp. z o.o.
ul. 35302 Rzeszów, Litewska 12
Używane Kompresory
ul. 39200 Dębica, Drogowców 7
gigantsport.pl
ul. 37600 Lubaczów, Rynek 27