Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Kancelaria Empirium

Skrupulatne kontrole i postępowania podatkowe


Kontakt z Urzędem Skarbowym jest stresujący, zarówno dla osób fizycznych, jak i dla przedsiębiorców. Dlatego w sytuacjach domagających się wyjaśnienia przed tym organem pomoc oferuje kancelaria prawa podatkowego Empirium. Sprawy mogą dotyczyć prawa podatkowego ogólnie, prawa karnego skarbowego oraz egzekucji komorniczych. 

Znajdujące się w ofercie kancelarii kontrole i postępowania podatkowe odbywają się po dokładnym zapoznaniu z tym, czego dotyczy konkretny przypadek. Podczas pierwszej konsultacji podatnik zobowiązany jest wobec tego do przedstawienia szczegółów sprawy oraz przedłożenia dokumentacji z nią związanej. Eksperci podejmują się spraw dopiero rozpoczynających się, jak i tych, które już toczą się w Urzędzie Skarbowym. Każdy przypadek jest rozpatrywany przez przedsiębiorców nie tylko w świetle obowiązujących przepisów, ale też indywidualnie. 

Specjaliści zaznajamiają się z zarzutami Urzędu Skarbowego wobec podatnika i na tej podstawie opracowują dalsze postępowanie. Uzyskując pełnomocnictwo od klienta, podejmują się zwłaszcza reprezentowania go przed Urzędem Skarbowym. Ich zadaniem jest odpowiadanie na bieżącą korespondencję oraz dopilnowanie terminowego uczestniczenia we wszystkich spotkaniach. W trakcie całego postępowania eksperci systematycznie informują klientów, o tym, co się zmienia lub nad czym trzeba popracować, aby uzyskać spodziewany rezultat. Pracownicy mogą też reprezentować interesy klientów przed sądem, o ile pojawi się taka konieczność. Kiedy tylko specjaliści od prawa podatkowego zauważą niekorzystną dla ich klienta argumentację fiskusa, reagują od razu. 

Poza sprawami związanymi z dowolnym postępowaniem podatkowym wsparcie kancelarii proponowane jest również przedsiębiorcom w trakcie rutynowych kontroli skarbowych. Jest to znaczące zwłaszcza dla tych klientów biznesowych, którzy w podanej kontroli uczestniczą po raz pierwszy i nie do końca są przekonani, czy stosownie się przygotowali. Eksperci zajmą się wówczas sprawdzeniem całej dokumentacji.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://kancelaria-empirium.pl/
Dodano: 2022-05-01
Telefon: 784 591 790
Miejscowość: Warszawa
Adres: Młynarska 48
Kod pocztowy: 01-171

Źródła:
https://kancelaria-empirium.pl/kontrole-i-postepowania-podatkowe/


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18