Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Uni-logistics Sp. z o.o.

Dla jakich klientów polecany jest fracht kolejowy?


Szeroka oferta spedycyjna firmy ze strony internetowej unilog.eu jest skierowana do producentów zainteresowanych przewozem ładunków pełnokontenerowych lub drobnicowych. Jest to rozwiązanie alternatywne wobec tradycyjnych przewozów realizowanych przy wykorzystaniu ciężarówek. Polecane jest głównie w przypadku konieczności przewiezienia konkretnego towaru na długiej trasie na przykład liczącej kilka tysięcy kilometrów. Polscy klienci bardzo często wybierają ten rodzaj transportu w sytuacji, kiedy sprowadzają konkretny materiał z Chin. Realizacja usług jest wykonywana zgodnie z wytycznymi zleceniodawcy. Dzięki temu możliwe jest dostarczenie wyrobów na konkretny termin. Dzięki temu znajdujący się w Polsce zakład produkcyjny może zaplanować swoje prace z odpowiednim wyprzedzeniem.

Chińskie terminale tworzą doświadczeni kontrolerzy. W związku z tym niezwykle istotne jest kompleksowe przygotowanie wymaganych dokumentów. W ofercie usługowej znajduje się także konsolidacja oraz dekonsolidacja przesyłek. Szczegółowe informacje dotyczące wspomnianych aspektów można sprawdzić na wyżej wymienionym portalu online. Fracht kolejowy pozwala na bardzo szybkie sprowadzenie towaru z państw azjatyckich. Usługi spedycyjne można ze sobą łączyć. Dlatego w przypadku wybrania przewozu koleją do konkretnego miejsca w Polsce istnieje możliwość odebrania towaru przez ciężarówki, które będą czekały na przyjazd wagonów.

W celu zsynchronizowania ze sobą różnych rodzajów transportu wystarczy skontaktować się z biurem obsługi klienta. Pod numer telefonu dostępny na stronie należy zadzwonić także w przypadku pojawienia się pytań lub wątpliwości dotyczących świadczonych usług. Zleceniodawca na każdym etapie realizacji usługi może uzyskać szczegółowe informacje dotyczące postępów w realizacji przewozu. Jest to bardzo dobre rozwiązanie budujące zaufanie klienta z firmą spedycyjną. Agencja celna zapewnia również pomoc w ramach procedury uproszczonej, która może zostać zastosowana przy sprowadzaniu towaru spoza Unii Europejskiej.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://unilog.eu
Dodano: 2022-05-08
Telefon: 58 667 99 99
Miejscowość: Gdynia
Adres: Polska 19
Kod pocztowy: 81-339

Źródła:
https://unilog.eu/usluga/spedycja-kolejowa/Autor: Igor Adamski


Podobne Firmy

Agencja Reklamowa BrandTailors
ul. 80369 Gdańsk, Al. Rzeczypospolitej 4
Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe
ul. 84104 Jastrzębia Góra, Górna 3
Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego
ul. 82200 Malbork, Głowackiego 111