Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


AURUS Niepubliczna Szkoła Podstawowa

Szkoła podstawowa na Ursynowie - publiczna czy prywatna?


Już wiele osób przekonało się o tym, że szkoły publiczne i prywatne w Polsce dzielą znaczne różnice, oczywiście na plus tych pierwszych. Główną zaletą placówek publicznych jest fakt, że są bezpłatne, tak naprawdę jednak przekłada się to na przykład na niski standard, a często też jakość usług. Znajduje to odzwierciedlenie na przykład w mało rozbudowanej ofercie. Rodzice chcący dla swych dzieci więcej, a także pragnący zapewnić im jak najlepszą opiekę, coraz częściej decydują się zapisać swoją pociechę do szkoły prywatnej. Szczególnie w Warszawie jest wiele takich miejsc, można w nich więc dowolnie przebierać.

W praktyce jednak wiele osób chce posłać swoje dziecko do szkoły blisko swojego miejsca zamieszkania. Nic dziwnego, Warszawa to duże miasto, w dodatku silnie zakorkowane i dość niebezpieczne, chyba zatem nikt nie wyobraża sobie, by dziecko docierało do szkoły podstawowej samo, zaś jego codzienne dowożenie na duże odległości, właśnie ze względu na korki, będzie kłopotliwe. Ponieważ jednak placówek edukacyjnych w stolicy jest wiele, bez trudu można znaleźć dobrą w swej dzielnicy. Funkcjonują na przykład liczne szkoły podstawowe na Ursynowie - publiczne i prywatne. Do jakiej posłać swoje dziecko?

Jak było wspomniane, jeśli tylko można sobie na to pozwolić, warto wybrać placówkę prywatną, zwłaszcza jeśli będzie to szkoła, w której dziecko będzie czuło się naprawdę dobrze. Chodzi tu nie tylko o dobrą opiekę i możliwość rozwijania zainteresowania oraz, oczywiście, wysoki poziom edukacji. W dzisiejszych czasach ogromne znaczenie ma też szacunek i akceptacja, zarówno ze strony personelu szkoły, jak i innych uczniów. Chyba żaden rodzic nie chce, by jego dziecko było w szkole szykanowane ze względu na przykład na odmienność w jakimś sensie czy gorsze radzenie sobie z nauką. W szkole zaprezentowanej na stronie aurus.edu.pl na kwestie szacunku, akceptacji i podkreślenia równości wszystkich uczniów kładzie się duży nacisk. Rodzice posyłający swoje dziecko do tej szkoły mają zatem pewność, że nie padnie ono ofiarą jakichś niepożądanych zachowań - ale też samo będzie uczone, by nie zachowywać się w nieodpowiedni sposób. Uczenie już maluchów poszanowania drugiej osoby ma w dzisiejszym świecie ogromne znaczenie.

Szczegóły na temat tej placówki można znaleźć na jej stronie internetowej.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://aurus.edu.pl/
Dodano: 2022-05-04
Telefon: 22 641 57 22
Miejscowość: Warszawa
Adres: Poleczki 7
Kod pocztowy: 02-822

Źródła:
https://aurus.edu.pl/Autor: Bartek Sikora


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18