Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


bioArcus Sp. z o.o

Filtr biologiczny - gdzie można z niego korzystać?


Na skutek codziennie wykonywanej pracy wiele przedsiębiorstw emituje sporo przykrych zapachów do atmosfery, jakie są nie tylko nieprzyjemne, ale mogą być szkodliwe dla ludzi. Dlatego firma bioArcus wystosowała ofertę z filtrami biologicznymi, mającymi właściwości antyodorowe. Poszczególne modele zostały zaprojektowane na podstawie nowoczesnych technologii, wobec czego skutecznie redukują nieprzyjemne zapachy, a ponadto zaliczają się do ekonomicznych i ekologicznych. 

Każdy filtr biologiczny może być dopasowany indywidualnie do specyfiki konkretnego zakładu. Dzięki temu spełnia swoją rolę w 100%. W trakcie projektowania filtrów antyoodorowych inżynierowie biorą pod uwagę czynniki takie jak: 

  • zasięg docierania przykrych zapachów w różne miejsca, 
  • profil działania przedsiębiorstwa, 
  • źródło pochodzenia odoru. 

Biofiltry często wykorzystywane są w miejscach takich jak:

  • gospodarstwa rolne,
  • fermy zwierząt, 
  • zakłady utylizacyjne, 
  • fabryki,
  • oczyszczalnie ścieków. 

Tam też najczęściej dochodzi do emisji przykrej woni, a nawet zagrażających zdrowiu substancji chemicznych. 

Podstawą działania każdego filtra jest węgiel aktywny, bardzo dobrze sprawdzający się w filtracji różnych związków. Surowiec ten jest przyjazny środowisku, co jeszcze bardziej zachęca przedsiębiorców i rolników do tego, by skorzystać z rozwiązań podanej firmy. Dokładny opis filtrów biologicznych znajduje się na stronie firmowej. Podczas konsultacji z pracownikami również można dowiedzieć się, jaka jest specyfikacja tych urządzeń i jak wygląda ich eksploatacja na co dzień. Przedstawiciele firmy produkującej filtry zajmą się też ich założeniem. Poza filtrami z węglem aktywnym dostępne są też modele biofiltrów oraz filtrów jonowymiennych. Wykazują one równie wysoką skuteczność. Można z nich korzystać w wielu zakładach, ponieważ mają wysoki stopień usuwania niemiłych zapachów i zanieczyszczeń z powietrza. Dzięki temu żadne pyły, związki chemiczne i odory nie przedostają się do środowiska. Wszystkie pochłaniacze mają certyfikaty jakości.

 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://bioarcus.pl
Dodano: 2022-05-21
Telefon: 22 654 05 75
Miejscowość: Warszawa
Adres: Białostocka 22
Kod pocztowy: 03-741

Źródła:
https://bioarcus.pl/filtry/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Filtr_biologiczny

Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18