Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


FHU APIS Pitoń Marcin

Czy w Zakopanem działa tanie taxi?


Część zakopiańskich firm przewozowych proponuje wyłącznie podstawowe usługi polegające na transporcie klientów do i z określonej lokalizacji. Najczęściej obsługiwani są turyści, którzy potrzebują transferu z lotniska lub też dowozu do popularnych miejskich atrakcji. Okazuje się jednak, że marka Taxi Bus Zakopane działa nieco inaczej i oferuje znacznie szerszy zakres usług. Przed wyborem firmy przewozowej (szczególnie w sytuacji, gdy klient planuje korzystać kilkukrotnie z danej oferty) dobrze zweryfikować opinie na temat jakości obsługi, a także proponowany cennik czy zakres realizowanych zleceń.

Zakopiańska firma poza transferem z i do lotniska Kraków Balice, Katowice Pyrzowice czy Poprad Tatry, zajmuje się również dowozem klientów do najpopularniejszych turystycznych miejsc, takich jak m.in.:

 • Murzasichle,
 • Biały Dunajec,
 • Kościelisko,
 • Poronin,
 • baseny termalne (Szaflary, Bukowina, termy chochołowskie),
 • szlaki górskie (Kuźnice, Morskie Oko, Dolina Kościeliska i Dolina Chochołowska),
 • stacje narciarskie (Małe Ciche, Witów, Bukowina Tatrzańska i Białka Tatrzańska).

Ponadto klienci mogą wynająć tanie taxi z Zakopanego, aby odbyć jednodniową wycieczkę do Wieliczki, Krakowa, Oświęcimia czy Słowacji (z odwiedzeniem AquaParku Tatralandia, ścieżki koronami drzew i bachledovej doliny). Firma dysponuje przestronnymi samochodami mieszczącymi od 1 aż do 20 osób. Licencjonowany kierowca umili czas podróży, opowiadając pasażerom o historii Podhala i nie tylko.

Wśród pozosałych usług świadczonych przez zakopiańska firmę taksówkarską można wymienić m.in.:

 • zakupy na telefon wraz z wniesieniem,
 • odprowadzenie samochodu pod adres wskazany przez klienta,
 • awaryjne odpalenie samochodu,
 • doręczenie przesyłki.

Na prowadzonej stronie został zamieszczony szczegółowy cennik wraz z listą wszystkich proponowanych usług. W razie dodatkowych pytań czy też indywidualnych ustaleń należy skontaktować się z przewoźnikiem telefonicznie lub poprzez specjalny formularz online. Klienci mogą również zapoznać się z galerią zdjęć przedstawiającą wszystkie firmowe samochody takie jak Audi A4 (mieszczący 1-4 osoby), VW Sharan (1-6 osób), VW Caravelle (1-8 osób), Renault Master (8-18 osób) oraz VW CRAFTER (od 9 do nawet 20 osób). Wnętrza pojazdów sa przestronne i klimatyzowane, z dodatkową opcją regulacji foteli (w busach).

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://zakopane-taxibus.pl/
Dodano: 2022-06-01
Telefon: +48 796 803 803
Miejscowość: Zakopane
Adres: Pardałówka 9
Kod pocztowy: 34-500

Źródła:
http://zakopane-taxibus.pl/pl/cennik/Autor: Igor Adamski


Podobne Firmy

Body Camp
ul. 32425 Trzemeśnia, Poręba 38
GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. 32083 Balice, Uśmiechu 1
Stalgar
ul. 31231 Kraków, Siewna 21C