Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Yasumi Chełm

Depilacja w Chełmie - jakie metody są najlepsze?


W dobrym salonie kosmetycznym oferowane są różne metody depilacji. Na jaką warto się zdecydować? Wiele zależy od oczekiwań klienta i jego ciała. Warto dowiedzieć się, jakie opcje dostępne są w SPA w Chełmie.

Jedną z najczęściej wybieranych przez panie metod jest wosk. Może być stosowany na wszystkich obszarach ciała, takich jak uda, kolana, plecy i dłonie. Nadaje się również do stref wyjątkowo wrażliwych, w tym okolic bikini, pach oraz twarzy. Zabieg jest prosty i przebiega w następujących krokach:

  1. Kosmetyczka podgrzewa wosk do półpłynnej postaci.
  2. Preparat nakładany jest za pomocą szpatułki zgodnie z kierunkiem wzrostu włosków.
  3. Wosk odrywa się w kierunku przeciwnym do wzrostu włosków.

Regularne powtarzanie zabiegu sprawia, że owłosienie staje się coraz delikatniejsze, a efekty są widoczne na dłużej. Taka metoda depilacji polecana jest dla każdej kobiety marzącej o gładkiej skórze przez długi czas. Odrywanie wosku jest jednak nieco bolesne i wymaga wprawy. Właśnie dlatego najlepiej oddać się w ręce profesjonalisty.

Innym rozwiązaniem jest zastosowanie lasera. Taka depilacja w Chełmie wykonywana jest za pomocą urządzenia diodowego Dio Shiro. Wielkość głowicy została dostosowana do różnych partii ciała. W tym przypadku zabiegi również wymagają powtórzeń, ale dają szansę na trwałe pozbycie się owłosienia. Do przeciwwskazań należy między innymi zbyt mocna opalenizna, choroba nowotworowa, ciąża oraz karmienie piersią. Współpraca rozpoczyna się od konsultacji, na której pracownik salonu wyjaśnia, jaka jest charakterystyka danej metody i dla kogo jest ona wskazana.

Po depilacji warto pamiętać o odpowiednim nawilżeniu skóry. Pomiędzy kolejnymi zabiegami można zdecydować się na przykład na masaż świecą, który wykazuje właściwości odżywiające i relaksujące. Dużym zainteresowaniem w SPA cieszą się również terapie pielęgnujące do twarzy. Możliwe jest na przykład dogłębne oczyszczenie cery z zanieczyszczeń i martwego naskórka oraz usunięcie przebarwień.

Oferta salonu kosmetycznego przeznaczona jest nie tylko dla pań, ale także dla panów. Męska depilacja przebiega w sposób podobny do kobiecej. Zabiegi wykonywane są w przyjaznej atmosferze, w komfortowych warunkach, dzięki czemu usuwanie włosków nie jest bolesne. Na stronie internetowej chelm.yasumi.pl można dowiedzieć się więcej na temat oferty.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://chelm.yasumi.pl/
Dodano: 2022-06-01
Telefon: 695 88 88 98
Miejscowość: Chełm
Adres: Lwowska 79a
Kod pocztowy: 22-100

Źródła:
https://chelm.yasumi.pl/zabiegi/depilacja-woskiem/138


Podobne Firmy

Gabinet Medycyny Estetycznej
ul. 20801 Lublin, Żołnierska 7
Uczelnia Państwowa Im.Szymona Szymonowica w Zamościu
ul. 22400 Zamość, Pereca 2
Abak System Sp. z o. o.
ul. 20411 Lublin, Wolska 11A