Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


PROMAT Centrum Stolarki Budowlanej

Okna i drzwi od dostawcy z Bielska-Białej - gdzie zamówić?


Budowa domu jednorodzinnego to spore wyzwanie, zwłaszcza jeśli projekt zakłada wdrożenie indywidualnych koncepcji właściciela, dotyczących niestandardowych rozwiązań. Znalezienie wykonawcy, który podejmie się takiej realizacji, nie zawsze jest proste. Wiedzą o tym osoby, które z uwagi na wymiary budynku, aby zachować odpowiednie proporcje, zdecydowały się na nietypowe rozmieszczenie okien i drzwi lub też poszukują modeli na wymiar.

Z pomocą w takiej sytuacji przychodzą pracownicy firmy PROMAT Centrum Stolarki Budowlanej. Ich oferta to wynik obserwacji rynkowych przeprowadzanych w ostatnich latach, z uwzględnieniem potrzeb zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych czy przedstawicieli instytucji publicznych. Dostrzegając rosnące zapotrzebowanie na usługi świadczone kompleksowo, firma rozwinęła listę działań. Obecnie kadra może zaproponować nie tylko dostawę wysokojakościowych rozwiązań w zakresie stolarki drzwiowej lub okiennej, ale także pomiary oraz montaż.

Domeną realizatora nie są jedynie okna i drzwi. Firma z Bielska-Białej podejmuje się także wykonania na zamówienie bram garażowych oraz różnego rodzaju osłon zewnętrznych, z możliwością ich regulacji. Pracownicy przeprowadzają poszczególne etapy zarówno na budynkach w stanie surowym, jak i wykończonych, ale będących w trakcie renowacji. Terminy realizacji są każdorazowo ustalane ze zlecającym, więc nie ma obawy, że będą kolidować z działaniami innych wykonawców. 

Osoby, które nie mają do końca skrystalizowanej wizji zagospodarowania otworów drzwiowych i okiennych, mogą poszukać inspiracji, wchodząc na stronę firmy i zapoznając się z wizualizacją dotychczas wykonanych projektów. Kadra świadczy także usługi doradcze. Zaprasza do odwiedzenia biura i przedstawienia swoich oczekiwań. Na ich podstawie kadra jest w stanie opracować personalny plan na okna i drzwi w danym budynku, uwzględniając przy tym wszystkie wymagane parametry. Jeżeli przedstawiona wizja zostanie zaakceptowana, firma podejmuje się też jej realizacji.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.csbokna.pl/
Dodano: 2022-06-04
Telefon: 33 810 05 08
Miejscowość: Bielsko Biała
Adres: Terenowa 1
Kod pocztowy: 43-300

Źródła:
https://www.csbokna.pl/drzwi/


Podobne Firmy

Optyk Rozmus Eye Care
ul. 43200 Pszczyna, Piastowska 3
Netpaka.eu
ul. 42700 Lubliniec, Powstańców Śląskich 54
GREENHOUSE SERVICE S.C.
ul. 42700 Lubliniec, Kasztanowa 12