Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Akademia Drewna

Zadaszenia tarasów w Warszawie – jakie wybrać?


Spędzanie letnich wieczorów na tarasie to doskonały sposób na relaks. Wiele osób lubi spożywać posiłki na zewnątrz czy organizować przyjęcia. Jednak warto pamiętać o tym, że podczas upałów czy deszczu konstrukcja staje się nieprzydatna, dlatego też dobrym pomysłem jest montaż zadaszenia. Dzięki niemu nawet w czasie gorszej pogody domownicy będą mogli przebywać na świeżym powietrzu. Dach chroni również meble ogrodowe i rośliny.

Wśród najpopularniejszych opcji, które dodatkowo nie są kosztowne, znajduje się prosty, kwadratowy lub prostokątny parasol ogrodowy. Stelaż jest przeważnie wykonany z drewna, a czasza z wysokiej klasy, wodoodpornej tkaniny. Produkt sprawdzi się głównie na małych tarasach oraz balkonach. W przypadku większych konstrukcji warto rozważyć zakup zadaszenia wykonanego w całości z drewna. Tego typu dach jest o wiele stabilniejszy, trwalszy i odporny na niekorzystne warunki pogodowe, zmienną temperaturę, promieniowanie ultrafioletowe czy wilgoć. Poza tym zadaszenie prezentuje się o wiele lepiej niż poprzednia opcja. Wygląda elegancko i można je bez problemu dostosować do stylu architektonicznego danego budynku.

Przedsiębiorstwo Akademia Drewna oferuje tarasy oraz zadaszenia tarasów. Usługi montażowe obejmują Warszawę oraz okoliczne miejscowości. Firma wykonuje konstrukcje z rozmaitych materiałów, również wysokiej klasy naturalnego drewna krajowego oraz egzotycznego. Klient ma możliwość zamówić dach w dowolnym kształcie. Z pewnością ważną informacją dla wielu osób będzie fakt, że stelaże z parasolem mogą zostać wyposażone w nowoczesny system sterowania, który umożliwia regulację dostępu promieni słonecznych. W celu poznania szczegółów należy skontaktować się z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej. Tam również można obejrzeć portfolio ze zrealizowanymi projektami.

Warto skorzystać z oferty sprawdzonego przedsiębiorstwa, które cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów i ma ugruntowaną pozycję w branży.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://akademiadrewna.pl
Dodano: 2022-06-02
Telefon: 698 655 476
Miejscowość: Warszawa
Adres: Jeździecka 20
Kod pocztowy: 05-077

Źródła:
https://akademiadrewna.pl/oferta/zadaszenia-tarasow-warszawa/


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18