Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

JGL

Kurs na podnośniki koszowe - jaki organizator w Katowicach?


Prowadząc działalność gospodarczą w szeroko rozumianym sektorze usług, zwłaszcza oferując pomoc w zakresie obsługi maszyn, należy zadbać o okresowe odświeżenie certyfikatów uprawniających do wykonywania tego typu pracy. Pozwolenia wydawane na podnośniki koszowe czy wózki widłowe nie są wydawane bezterminowo. Dodatkowo udział w szkoleniu przypominającym to także możliwość poznania nowinek technologicznych oraz przypomnienie sobie obowiązujących w danym zawodzie zasad BHP. Warto więc potraktować kurs nie jako stratę czasu oraz funduszy, ale jako dobrze przemyślaną inwestycję we własny rozwój i kompetencje.

Właściciel firmy proponującej świadczenia w zakresie obsługi maszyn powinien mieć też świadomość, że aktualny certyfikat jest mu niezbędny do udokumentowania za jego pomocą własnych uprawnień przed klientem. Obecnie wiele osób, które poszukują operatorów podnośników, od razu prosi o przedstawienie kwitów poświadczających udział w certyfikowanym szkoleniu, przeprowadzanym przez odpowiednią jednostkę. Jest to dla nich gwarancja, że wykonawca zna się na swojej pracy i wykona ją w odpowiedni sposób.

Firmą, która od lat działa jako instytucja szkoląca w zakresie obsługi różnego rodzaju maszyn użytkowych, jest JGL Logistics. Oferuje między innymi kurs na podnośniki koszowe przeprowadzany w Katowicach, Łodzi, Tychach lub Sieradzu. Istnieje też możliwość przyjazdu instruktora do innych miast na terenie kraju pod warunkiem zebrania odpowiedniej grupy chętnych. 

Z przedstawionej na stronie internetowej oferty szkoleniowej mogą skorzystać zarówno właściciele prowadzący przedsiębiorstwo usługowe, jak i zatrudniani przez nich pracownicy. Zapis na kurs polecany jest też osobom, które pracują w innych branżach, jednak planują zmienić zakres wykonywanych przez siebie obowiązków zawodowych i poszukują sposobu na szybkie, efektywne podniesienie własnych kwalifikacji i uatrakcyjnienie CV. Kurs na podnośniki koszowe to duży atut podczas rekrutacji na różnego rodzaju stanowiska. Przydaje się także jako uzupełnienie wyrobionego zaświadczenia o tym, że dana osoba może świadczyć pracę na wysokości. 

Udział w szkoleniu to także dobrze przemyślana opcja dla służb mundurowych, zwłaszcza strażaków. Pozwala na pełnienie obowiązków zawodowych jako operator podnośnika w różnego rodzaju akcjach ratunkowych. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.jgl.pl/
Dodano: 2022-05-31
Telefon: 601-950-888
Miejscowość: Sieradz
Adres: Cypriana Bazylika 17
Kod pocztowy: 98-200

Źródła:
https://www.jgl.pl/kursy-na-podesty-ruchomeAutor: Bartek Sikora


Podobne Firmy

TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK
ul. 92430 Łódź, Jana Onufrego Zagłoby 18
SANKRA
ul. 91071 Łódź, Ogrodowa 72
Orpaz
ul. Łódź,