Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

cleverhouse24.pl

Gdzie kupić online domofon do furtki?


Posiadając nieruchomość na wsi, ogrodzoną płotem lub parkanem, warto przemyśleć zastosowanie rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo, począwszy od bramy wjazdowej. Doskonałą i relatywnie tanią opcją jest zakup domofonu. Można też wybrać model z zamontowaną kamerą i opcją automatycznego otwierania furtki. Takie wielofunkcyjne narzędzie pozwoli na bezproblemowy monitoring osób, które przychodzą z wizytą lub w innym celu. W przypadku, gdy postać pragnąca wejść na posesję jest niemile widziana bądź zachodzi obawa, że może ona stanowić zagrożenie dla mieszkańców, zatrzask furtki pozostaje zamknięty.

Decyzja o zakupie domofonu jest dobrze przemyślaną inwestycją, jeśli budynek mieszkalny znajduje się w znacznej odległości od bramy i każdorazowe do niego podejście w chwili usłyszenia dzwonka jest uciążliwe oraz zabiera dużo czasu. Takie udogodnienie docenią też osoby, które mają problemy z poruszaniem się, w tym również mieszkający samotnie seniorzy. Korzystanie z domofonu jest bardzo proste i nie wymaga rozległej wiedzy z zakresu elektroniki. Standardowe modele mają w obudowie zaledwie kilka przycisków, których obsługa jest intuicyjna i łatwo do zapamiętania. 

Wybierając domofon do furtki z kamerą reagującą na ruch, można bez obaw pozostawiać w jej obrębie samochód. Monitoring pozwoli zarejestrować osobę, która będzie próbowała ukraść pojazd lub też dokonać jego dewastacji. Nagranie można potem zanieść na policję. Może też stanowić dowód w sądzie, jeśli poszkodowany chce ubiegać się o odszkodowanie za poniesione straty materialne w procesie cywilnym. 

Zakup domofonu nie powoduje znacznego obciążenia domowego budżetu. W ofercie sklepu online, który prowadzi działalność na stronie internetowej cleverhause24.pl, można znaleźć modele w przystępnej cenie, z funkcjami, które spełniają oczekiwania kupującego. Dodatkowym atutem jest także możliwość zamówienia sprzętu o niewielkich rozmiarach, łatwego do montażu na każdym rodzaju ogrodzenia, w tym również na słupach pokrytych tynkiem elewacyjnym. Dostawca zachęca również do wyboru osłonek wykonanych z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Sprawdzą się one jako szczelna ochrona domofonu zarówno przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, jak i przed próbami dewastacji sprzętu. Proponowane w sprzedaży modele są objęte gwarancją producenta. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://cleverhouse24.pl/
Dodano: 2022-06-06
Telefon: 793-154-894
Miejscowość: Rogowo
Adres: Pręczki 2
Kod pocztowy: 87-515

Źródła:
https://cleverhouse24.pl/domofony/


Podobne Firmy

Kartop
ul. 64800 Chodzież , Zwycięstwa 37
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
BHP-KOMPLEX
ul. 62052 Komorniki, Malinowa 22