Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Samadhi Joga

Vinyasa joga - dla kogo?


Nadmiar stresu, przepracowanie, życie w ciągłym biegu, nieustanne napięcie oraz nieodpowiednia porcja snu to czynniki, które negatywnie mogą odbyć się na zdrowiu. Często powodują pogorszenie nastroju, problemy z koncentracją i pamięcią. Niekorzystnie wpływają na funkcjonowanie organizmu, są przyczyną braku energii, osłabienia oraz przygnębienia. Warto zadbać o siebie, dobrze się wysypiać, zapewnić sobie czas na relaks i regenerację.

Aktywność fizyczna jest doskonałym sposobem na to, by zapomnieć o codziennych troskach, wzmocnić organizm i poprawić wygląd sylwetki. Sprzyja wytwarzaniu endorfin, które są hormonami szczęścia. Osoby, które chcą spróbować swoich sił w jodze, mogą zdecydować się na ofertę dostępną na stronie internetowej joga-online.pl. Znaleźć tu można różnorodne zestawy ćwiczeń, które są przeznaczone dla kobiet w ciąży, ludzi zmagających się z problemami z kręgosłupem, a także osób narażonych na duży stres. Płynne ruchy w połączeniu z głębokim oddechem rozluźniają mięśnie, korzystnie wpływają na nastrój, zmniejszają napięcia oraz łagodzą ból. Wspomagają leczenie wielu schorzeń narządu ruchu. Dla osób początkujących doskonałym rozwiązaniem będzie vinyasa joga, która polega na łączeniu ruchu ciała ze świadomym oddechem. Styl ten jest bardzo popularny, polega na wykonywaniu dynamicznych przejść oraz pozycji balansujących. Dzięki niemu można wzmocnić siłę ramion oraz nóg. Treningi rozciągają mięśnie, poprawiają przemianę materii, wspomagają usuwanie toksyn z organizmu, przywracają równowagę wewnętrzną, dodają energii i zwiększają świadomość ciała. 

Dynamiczne i płynne przechodzenie z jednej pozycji do drugiej korzystnie wpływa na samopoczucie psychiczne, zwiększa zakres ruchów w stawach, działa relaksacyjnie. To doskonały sposób na usprawnienie pracy mózgu i systemu nerwowego. Treningi regenerują organizm, wzmacniają mięśnie brzucha, pleców, pośladków, nóg i rąk, a także rozciągają całe ciało. Nie zabraknie tu oferty dla osób początkujących oraz zaawansowanych.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://joga-online.pl/
Dodano: 2022-06-07
Telefon:
Miejscowość: Warszawa
Adres: Romualda Mielczarskiego 1
Kod pocztowy: 02-798

Źródła:
https://joga-online.pl/lesson/style/vinyasa-flow/


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18