Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


AsianClub

Jak wygląda koreańska pielęgnacja? Doradza sklep asianclub.pl


Na pewno żadna z polskich kobiet nie pogardziłaby taką cerą, jaką mają Koreanki. Kobiety z Korei, podobnie jak z Japonii, słyną bowiem ze skóry o idealnym kolorycie, iście porcelanowej, pozbawionej jakichkolwiek problemów typu wypryski czy przebarwienia. W dodatku zachowują jej młodzieńczy wygląd przez wiele lat - matki często wyglądają tak samo młodo jak ich nastoletnie dzieci.

Czy w Polsce można osiągnąć taki efekt? Na pewno w dużym stopniu tak, choć trzeba pamiętać, że wygląd cery jest uzależniony nie tylko od pielęgnacji, ale też innych czynników, jak styl życia, poziom dotlenienia, wypoczynku, nawodnienia organizmu, wystrzeganie się używek, ale też geny. Niemniej warto skopiować najważniejsze założenia, jakie prezentuje koreańska pielęgnacja. Na stronie sklepu asianclub.pl wszystkie kroki zostały dokładnie omówione, wraz z potrzebnymi do nich kosmetykami.

Przede wszystkim warto wiedzieć, że Koreanki nie podchodzą do pielęgnacji twarzy na skróty. Każdorazowo wykonują wszystkie potrzebne cerze zabiegi i to jest tajemnica skuteczności ich działań. Sam krem czy przemycie skóry tonikiem raz na kilka dni to zdecydowanie za mało, poza tym tak pielęgnowana skóra nie może osiągnąć i utrzymać równowagi, choćby jeśli chodzi o pH. Warto zadać sobie trud stosowania kilku lub nawet kilkunastu kosmetyków, gdyż da to znakomite efekty - wszystkie potrzeby skóry, dotyczące oczyszczania, złuszczania, nawilżania i zabezpieczania, zostaną spełnione. Nie zajmie to przy tym wcale wiele czasu - nakładanie każdego preparatu to kilka sekund, szybko też dojdzie się do wprawy. Jeśli zaś chodzi o koszty, to każdy kosmetyk wystarczy na długi czas stosowania.

Niezwykle istotną kwestią w azjatyckiej pielęgnacji jest też ochrona przeciwsłoneczna. Wiele Polek w ogóle o niej nie wie lub nie przejmuje się tą kwestią, tymczasem to słońce jest głównym winowajcą szybkiego starzenia się skóry. Powoduje też pojawianie się na niej brzydkich przebarwień, przez co do wyrównania kolorytu trzeba stosować ciężkie podkłady, to zaś nie wpływa dobrze na kondycję skóry, zatykając jej pory.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://asianclub.pl
Dodano: 2022-06-14
Telefon:
Miejscowość: Poznań
Adres: Robocza 3
Kod pocztowy: 61-517

Źródła:
https://asianclub.pl/Autor: Igor Adamski


Podobne Firmy

Kartop
ul. 64800 Chodzież , Zwycięstwa 37
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
BHP-KOMPLEX
ul. 62052 Komorniki, Malinowa 22