Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


DEORO

Plisy w Szczecinie - gdzie można je dostać?


Odpowiednio dobrane osłony okienne nie tylko chronią pomieszczenia przed promieniowaniem słonecznym, ale też są praktyczną ozdobą wpływającą na wygląd wnętrz. W przeszłości stosowano głównie aluminiowe żaluzje, jednak dziś są one wypierane przez inne rozwiązania. Można się z nimi zapoznać na witrynie deoro.pl należącej do przedsiębiorstwa z szerokim asortymentem, u którego zaopatrują się mieszkańcy Szczecina. Zamawiają oni plisy, nazywane roletami plisowanymi, czyli przesłony przypominające swoim wyglądem materiałowe wachlarze bądź harmonijki. Znajdują one zastosowanie szczególnie we wnętrzach urządzonych w stylu angielskim, boho, skandynawskim czy glamour. Odznaczają się minimalistycznym designem i uniwersalnością, dlatego cieszą się uznaniem wśród wielu osób urządzających swoje domy lub mieszkania.

Plisy umieszcza się na specjalnych prowadnicach, a ich montaż jest prosty. Nie utrudniają one otwierania okien ani ich mycia, dlatego są uznawane za praktyczne. Ponadto można je ściągać w dowolnym momencie, przykładowo wtedy, gdy wymagają wyprania. Z łatwością przylegają do szyb i chronią przed spojrzeniami przechodniów. Na tego typu osłony decydują się posiadacze okien w nietypowych kształtach, przykładowo znajdujących się na poddaszach. Sprawdzają się one w przypadku konstrukcji kwadratowych, okrągłych, trójkątnych czy niesymetrycznych. Do ich produkcji wykorzystano lekkie i wytrzymałe materiały o różnym stopniu przepuszczalności światła słonecznego.

Plisy są montowane do ramy okiennej bądź szyby w sposób inwazyjny lub bezinwazyjny. W przeciwieństwie do zwykłych rolet można je umieszczać w pralce, co daje szansę szybkiego pozbycia się uporczywych plam. Ich materiał jest rozwijany przy użyciu niewielkich rączek umieszczanych po obu stronach. Umożliwia to zasłonięcie całego okna lub wybranej części szyby.

Niektóre modele zaciemniają wnętrza niemalże w 100%, dlatego są montowane w sypialniach lub dziecięcych pokojach. Gwarantują maksimum prywatności lokatorom i ułatwiają zasypianie. Zainteresowanie wzbudzają osłony tworzone przy użyciu termoizolacyjnej powłoki, której zadaniem jest odbijanie promieni słonecznych. Chroni to przed nadmiernym nagrzewaniem się wnętrz w porze letniej oraz koniecznością częstego włączania klimatyzacji, co przekłada się na większe oszczędności.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://deoro.pl/
Dodano: 2022-07-04
Telefon: 609 124 140
Miejscowość: Szczecin
Adres: Łabędzia 38
Kod pocztowy: 71-453

Źródła:
https://deoro.pl/oferta/oslony-wewnetrzne/plisy-galeria-inspiracji/


Podobne Firmy

Averto Sp. z o. o.
ul. 70-433 Szczecin, Śląska 32a
FCE.PL
ul. 72200 Nowogard, Osiedlowa 3
Global Machinery
ul. 78520 Złocieniec, Gdyńska 5