Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

AGCO Sp. z o.o.

Jaki producent maszyn rolniczych proponuje sprzęt do prac polowych z możliwością jego serwisu?


Podczas pracy na gospodarstwie wielkopowierzchniowym (zwłaszcza w intensywnym okresie wiosenno - letnim) eksploatacja maszyn stoi na bardzo wysokim poziomie. Często zdarzają się wtedy przypadki występowania rozmaitych problemów technicznych, wymagających natychmiastowej naprawy. Aby jak najbardziej ograniczyć czas, w którym ciągnik lub inny sprzęt nie nadaje się do użytku, należy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

Pierwsza z nich to zaopatrywanie się w urządzenia rolnicze tylko od sprawdzonego dostawcy, który daje na nie gwarancję. Dzięki temu rolnik ma pewność, że zakup maszyny to dobra inwestycja, niegenerująca w najbliższym czasie dodatkowych kosztów naprawczych. Warto wybrać dystrybutora, który oprócz dostawy sprzętu może zaproponować także jego serwis. To świetny sposób pozwalający nie tylko na zapewnienie sobie pomocy ze strony kadry wykwalifikowanych fachowców, ale także możliwość korzystania z oryginalnych części zamiennych. 

Firmą, która działa na krajowym rynku zarówno jako producent maszyn rolniczych, jak i serwisant, jest VALTRA POLSKA. Jej kadra zaprasza do kontaktu odbiorców, dla których liczy się efektywność oraz trwałość sprzętu wykorzystywanego w codziennej pracy. Oferta, jaką przygotowali pracownicy, została opracowana z myślą nie tylko o przedstawicielach sektora rolniczego i hodowlanego. Proponowane urządzenia są na tyle uniwersalne, że znajdą z powodzeniem zastosowanie również w innych branżach. Firma może też zaproponować rozwiązania personalizowane. 

Każda dostępna w sprzedaży maszyna to wynik drobiazgowych przemyśleń doświadczonych i kompetentnych inżynierów - mechaników. Dzięki temu przedstawiona propozycja spełnia oczekiwania wielu klientów. Zakup sprzętu wspomnianej marki to możliwość unowocześnienia floty pojazdów rolniczych i skorzystania z innowacji, jakie dają najnowsze technologie. Ciągniki i różnego typu urządzenia do pracy na roli są w pełni zmechanizowane, co pozwala na ich bezproblemową obsługę przez jednego operatora. Korzystając z pulpitu sterującego, może on kontrolować wszystkie parametry działania maszyny, począwszy od ustawień technicznych, aż po poziom zużycia paliwa czy też innych podzespołów. Sprzęt sygnalizuje wszelkie usterki oraz konieczność wymiany płynów eksploatacyjnych, co zapobiega zatarciu silnika i znacznym kosztom.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.valtra.pl/
Dodano: 2022-08-01
Telefon: 61 662 90 50
Miejscowość: Paczkowo
Adres: Poznańska 5
Kod pocztowy: 62-021

Źródła:
https://www.valtra.pl/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Valtra
https://jakiciagnik.pl/valtra.html

Podobne Firmy

Kartop
ul. 64800 Chodzież , Zwycięstwa 37
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
BHP-KOMPLEX
ul. 62052 Komorniki, Malinowa 22