Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Docinka.pl

Czy można wykonać samodzielnie cięcie płytek pod kątem 45 stopni?


Decyzję o samodzielnym położeniu płytek wielu właścicieli lub mieszkań podejmuje ze względu na chęć uniknięcia wysokich opłat za usługi profesjonalnych glazurników. Sam proces kładzenia fliz nie jest trudny. O tym, jak wyglądają poszczególne etapy przygotowań oraz o czym należy pamiętać przy tworzeniu płytkowanej podłogi, ściany lub wykończeń, można dowiedzieć się z ogólnodostępnych tutoriali i filmików publikowanych w sieci. O poradę warto poprosić też bardziej doświadczonych w tego typu pracach członków rodziny i znajomych. Z pewnością nie odmówią pomocy, a ich sugestie mogą znacząco przyspieszyć postęp działań.

Największym problemem, zwłaszcza dla początkującego płytkarza, jest docinanie płytek. Czynność ta jest niezbędna, zwłaszcza jeśli do pokrycia jest przestrzeń przy łączeniach ścian, w narożnikach lub też trzeba obłożyć glazurą różnego rodzaju elementy stanowiące nieporuszalne wyposażenie, na przykład armaturę łazienkową, odpływ prysznica czy próg drzwi. Istnieje szereg sposobów na dopasowanie wymiarów płytki do potrzeb, jednak aby osiągnąć w tym zakresie zadowalające rezultaty, trzeba poćwiczyć. Zwykle osoba wykonująca samodzielnie remont nie ma czasu ani ochoty, by uczyć się docinania fliz metodą chałupniczą. Nie chce też ponosić dodatkowych kosztów związanych z koniecznością dokupienia potrzebnej ilości płytek, jeśli wprawianie się nie przebiegało zgodnie z oczekiwaniami, powodując sporo strat materiału.

Rozwiązaniem w takiej sytuacji może być skorzystanie z oferty dostępnej na stronie docinka.pl. Pod podanym linkiem przedstawia się firma, która proponuje odpłatnie wynajem sprzętu do cięcia różnego rodzaju glazury, także gresu. Klient może zamówić odpowiadającą jego potrzebom maszynę, dzięki której szybko i bez problemów dopasuje wszystkie elementy, nie tracąc czasu i pieniędzy. Z jej pomocą można też wykonać cokoły przypodłogowe, nawet jeśli potrzebne jest do tego cięcie płytek pod kątem 45 stopni. Koszt ajencji nie jest wygórowany i z pewnością zmieści się w przeznaczonym na remont budżecie. I tak cena za wynajem to tylko ułamek kwoty za usługi profesjonalistów.

Samodzielny, sprawnie przeprowadzony remont, nawet z takim drobnym wsparciem, jak wynajęcie sprzętu, z pewnością sprawi sporo satysfakcji. Rezultaty pracy będą cieszyć oko jeszcze przez wiele lat. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://docinka.pl
Dodano: 2022-09-01
Telefon: 514036867
Miejscowość: Pokrzywno
Adres: Pokrzywno 3G
Kod pocztowy: 61-315

Źródła:
http://docinka.pl/ciecie-plytek


Podobne Firmy

Kartop
ul. 64800 Chodzież , Zwycięstwa 37
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
BHP-KOMPLEX
ul. 62052 Komorniki, Malinowa 22