Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Planeta Budowlana - Centrum maszyn budowlanych i agregatów malarskich.

Czy opłaca się kupić agregat malarski?


Agregaty, które na początku były stosowane w lakiernictwie, na dobre już zadomowiły się w firmach remontowych.

Co można pomalować posiadając agregat malarski? W zasadzie wszystko. Standardowo klienci wybierają go do pokrywania warstwą farby elewacji, dachów, ścian i sufitów czy lakierowania różnego typu powierzchni. Ale możliwości jego zastosowania jest wiele i są one ograniczone wyłącznie przepisami prawa lub fantazją użytkownika. Na pewno urządzenia takie należy trzymać z dala od dzieci. W wyborze modelu należy kierować się przeznaczeniem do konkretnego rodzaju prac. Zatem przy zastosowaniu z emulsjami elewacyjnymi używa się innego rodzaju pomp natryskowych niż w pracy z emulsjami lateksowymi. Sama wydajność maszyny powinna zależeć od rozmiarów powierzchni, do których malowania ma standardowo służyć. W przypadku wątpliwości w tej dziedzinie warto skorzystać z doradztwa fachowców ze sklepu zaopatrującego wykonawców - Planeta Budowlana. 

Agregat nadaje się do wykorzystania zarówno w domu, jak i w pracy - do realizacji zadań związanych z usługami typu remonty, wykończenia itp. Obsługa urządzenia sprawi mnóstwo frajdy nawet osobom nieobeznanym szerzej z zasadami jego działania. Z ich pomocą w ciągu zaledwie jednej minuty można pokryć warstwą malarską blisko 4m2 ściany, co w przeliczeniu na dniówkę daje nawet kilkaset m2. Oprócz niezwykle szybkiego tempa wykonywanych prac bezpowietrzny natrysk farby gwarantuje wysoką precyzję. Dzięki niemu ponosi się też niewielkie straty materiału i unika dużego zapylenia pomieszczenia. Technika natryskowa ułatwia pokrycie farbą nawet najtrudniej dostępnych szczelin i zakamarków. Z agregatem zamalujesz wszystko do milimetra! Masz do wyboru urządzenia natryskowe takich producentów jak Airlessco, Euromair, Titan i Graco. Oprócz farb możesz zastosować w nich lakiery, bejce, specjalne produkty antykorozyjne, farby ogniochronne.

Z nowoczesnym agregatem szybkie pomalowanie wnętrz lub zewnętrznych murów budynków nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18