Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

Beal.pl

Twoje hobby to wspinaczka? Ekspresy pozwolą ci uprawiać ją bezpiecznie!


Lubisz się wspinać? Uważaj, żeby nie spaść. Zdarza się to nawet najbardziej doświadczonym sportowcom. Dlatego nie należy lekceważyć również miejsc, uważanych za stosunkowo bezpieczne.

Nieprzypadkiem w Tatrach to właśnie Giewont, szczyt nietrudny do zdobycia nawet dla niedzielnych górołazów, jest jednym z wierchów, jakie mają na swoim koncie największą liczbę ofiar śmiertelnych, wśród których nie brakuje doświadczonych pasjonatów gór. Lekceważenie trudnych odcinków w połączeniu z brakiem dobrego sprzętu, może prowadzić do tragedii.

Chcesz być bezpiecznym, jednocześnie doświadczając niezwykłych emocji, jakie zapewnia wspinaczka? Ekspresy to rozwiązanie polecane przez ekspertów.  Stanowią one wystarczający sposób asekuracji na wysokościach powyżej 3 metrów. Jeżeli korzystasz z olinowania, karabinki i ekspresy wspinaczkowe będą stanowiły niezbędne wręcz uzupełnienie sprzętu. Na stronie beal.pl znajdziesz ich duży wybór, co w znacznym stopniu ułatwi ci dobranie akcesoriów do wspinaczki różnego typu - wielkościanowej, na ściankę oraz po skałach. Odważ się postawić na rozwiązania, których jakość doceniają sportowcy, ratownicy górscy i amatorzy zdobywania wielotysięczników.  Wiedzy i doświadczeniu powinien towarzyszyć niezawodny ekwipunek, na którym można polegać również w trudnych chwilach, wymagających energicznego działania i zachowania zimnej krwi. 

Sklep z Małopolski posiada w ofercie wysokiej jakości modele. Klienci mają do wyboru kilka opcji kolorystycznych i cenowych. Wyposażając się w ekspresy nie należy zapominać o ich regularnej konserwacji i o tym, aby dokładnie sprawdzać je po każdym powrocie z wyprawy. Ślady zużycia mogą wskazywać na potencjalne niebezpieczeństwo związane z przyszłą eksploatacją produktu. Krakowski sprzedawca dystrybuuje akcesoria charakteryzujące się wysokim stopniem wytrzymałości i ponadstandardową żywotnością.

Sport wspinaczkowy poczynił znaczne postępy odkąd Paccard i Balmat dokonali pierwszego zarejestrowanego wejścia na Mont Blanc w 1786 roku. Wyznaczyło to początek zupełnie nowej epoki w dziedzinie sportów górskich. To, co jeszcze sto, a nawet pięćdziesiąt lat temu sprawiało spore trudności, dziś okazuje się dużo prostsze dzięki nowoczesnemu sprzętowi. Dlatego powinien się weń zaopatrzyć każdy profesjonalista i amator w dziedzinie wspinaczek.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://beal.pl/
Dodano: 2022-09-11
Telefon: +48 12 268 31 55
Miejscowość: Morawica
Adres: Mników 389
Kod pocztowy: 32-084

Źródła:
https://beal.pl/BEAL/Sport/Ekspresy_323.html


Podobne Firmy

Body Camp
ul. 32425 Trzemeśnia, Poręba 38
GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. 32083 Balice, Uśmiechu 1
Stalgar
ul. 31231 Kraków, Siewna 21C