Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Madejski Spółka Jawna

Gdzie stosuje się pianki uszczelniające?


Środki chemiczne przeznaczone dla profesjonalistów z branży budowlanej stanowią uzupełnienie materiałów konstrukcyjnych, dzięki któremu prace przebiegną płynnie i bez przeszkód.

Prace konstrukcyjne w obiektach o wzmocnionej ochronie przeciwogniowej wymagają zastosowania preparatów charakteryzujących się określonymi właściwościami, wśród których odporność na płomienie i wysoką temperaturę odgrywają pierwszorzędną rolę. Przykładowe elementy, do montażu których używane są pianki uszczelniające ognioochronne to futryny, ościeżnice okien i drzwi PVC, ściany, stropy i złącza dachowe, przepusty kablowe oraz rurowe. Wykorzystuje się je także w przypadku izolacji centralnego ogrzewania, jak również sieci wodno-kanalizacyjnej czy wygłuszania/uszczelniania kabin działowych, nadwozi w przemyśle samochodowym, łodzi i innych. Poliuretanowa pianka jest pakowana w bezpieczne puszki, zaś dozownik ułatwia jej stosowanie w trakcie uszczelniania różnego typu powierzchni. Nie należy, rzecz jasna, zapominać o standardowych procedurach bezpieczeństwa podczas korzystania z preparatu i nie narażać go na zmiany ciścnienia, wysokie temperatury, uszkodzenia mechaniczne. Mimo że pianka jest przeciwogniowa, to puszka wrzucona do ognia z pewnością wybuchnie. Należy upewnić się, że jest przechowywana w odpowiednich warunkach, co oznacza przede wszystkim to, że przeznaczone do tego pomieszczenie musi być suche, chłodne i mieć zapewniony dobry obieg powietrza. Panująca w nim temperatura nie powinna schodzić poniżej 5 stopni C i przekraczać 30stopni C. Pojemniki ustawia się w pozycji pionowej.

Producentem wysokiej jakości pianek jest obecna na rynku od 2005 roku firma Madejski, której rozwiązania przeznaczone dla chemii budowlanej i motoryzacyjnej są dystrybuowane pod marką Grafen Professional. Sprzedaż jest prowadzona w wielu krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Afryki, Azji oraz Australii. Przedsiębiorstwo posiada profile w mediach społecznościowych: klienci znajdą je Facebooku, Instagramie, LinkedIn oraz Youtube. Jednym z głównych atutów tak szerokiej obecności na platformach internetowych jest możliwość bezpośredniego zaprezentowania produktu (m.in. za pomocą multimediów) jak najszerszemu gronu potencjalnie zainteresowanych odbiorców.

Pianka zapewni ochronę przed ogniem na wiele lat.

 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://grafenprofessional.eu/
Dodano: 2022-09-12
Telefon: 12 683 96 00
Miejscowość: Kraków
Adres: Kornela Makuszyńskiego 28
Kod pocztowy: 31-752

Źródła:
https://grafenprofessional.eu/produkty/pianka-ogniochronna/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Pianka_poliuretanowa

Podobne Firmy

Body Camp
ul. 32425 Trzemeśnia, Poręba 38
GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. 32083 Balice, Uśmiechu 1
Stalgar
ul. 31231 Kraków, Siewna 21C