Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


LUPU s.c.

https://luppopuppo.pl/ - Sala zabaw Wrocław


Dzieci, bez względu na to, czy mowa o dwu, lub trzylatkach, czy też o ośmiolatkach, są zawsze pełne życia, radości, chęci zabawy i odkrywania świata. Aby mogły one rozwijać się harmonijnie i zaspokajać wszystkie swoje potrzeby, potrzebują odpowiedniej ilości bodźców. Młode umysły są w nieustannym ruchu i aktywności. Dlatego też, dobrze jest zapewniać dzieciom rozrywkę różnego rodzaju.

Jednym z miejsc, w którym kilkulatkowie czują się zwykle doskonale, jest sala zabaw we Wrocławiu, luppopuppo.pl. Jest to placówka, stworzona, przede wszystkim, z myślą o dzieciach. Jej infrastruktura daje ogrom możliwości. Obiekt składa się z trzech poziomów, otwartych dla milusińskich. Właściciele sali, pomyśleli także o najmniejszych szkrabach, przygotowując dla nich urocze baseny z piłeczkami, w których spędzą radosne, bezpieczne chwile, pod okiem mamy, taty lub innego opiekuna.

W trakcie pobytu w bawialni, wszystkie dzieci pozostają pod baczną troską osób, z którymi do niej przyszły. To właśnie one odpowiadają za ich bezpieczeństwo w trakcie zabawowych szaleństw. 

Rodzice i opiekunowie, przybywający do tego miejsca, mają możliwość zrelaksowania się przy ciepłych napojach, takich jak aromatyczna kawa, która serwowana jest przez obsługę. 

Niemałym zainteresowaniem wśród malców, cieszy się, dostępna dla każdego, ścianka wspinaczkowa. To sposobność do fantastycznej zabawy, okraszonej nutką sportowej rywalizacji. Mogą z niej korzystać te dzieci, które maja opanowaną dobrą sprawność ruchową.

Sala zabaw jest także idealnym miejscem spotkań przyjaciół z przedszkola lub szkoły. Ciekawym pomysłem, może okazać się także, na przykład, organizacja przyjęcia urodzinowego, w tej właśnie lokalizacji. Dzięki temu, uczestnicy imprezy, będą mieli okazję do wspólnej zabawy i świętowania, w bardzo radosny i aktywny sposób.

Aby dowiedzieć się więcej szczegółów, na temat funkcjonowania sali zabaw, takich jak, chociażby, godziny jej pracy, ceny świadczonych usług i inne wymagania, można z powodzeniem sięgnąć na stronę internetową, podaną powyżej. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://luppopuppo.pl/
Dodano: 2019-02-25
Telefon: +48 605 951 060
Miejscowość: Wrocław
Adres: Słonimskiego 1
Kod pocztowy: 50-304

Źródła:
https://luppopuppo.pl/sale-zabaw/


Podobne Firmy

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje
ul. 54130 Wrocław, Horbaczewskiego 49
Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska
ul. 93213 Łódź, Kossaka 9
greentex24
ul. 50505 Wrocław, Nyska 61a