Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


PPHU "BU-MOR"

Szkolenie z pierwszej pomocy dla nauczycieli – co warto wiedzieć?


Obecnie każdy pracownik zatrudniony w szkołach i innych placówkach edukacyjnych publicznych i niepublicznych powinien odbyć szkolenie dotyczące udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Wprowadzone w przepisach zmiany obejmują nauczycieli oraz wszystkie pozostałe osoby zatrudnione. Warto zaznaczyć, że wymienione szkolenia nie są tożsame z okresowymi szkoleniami BHP, które muszą odbyć jedynie niektórzy pracownicy oświaty. Z obowiązku są zwolnieni wszyscy na stanowiskach administracyjno-biurowych.

Szkolenie z pierwszej pomocy dla nauczycieli i innych osób obejmuje zdobycie odpowiedniej wiedzy na temat prawidłowego postępowania w przypadku omdleń i zasłabnięć, napadów epilepsji, poprawnego opatrywania ran, usuwania ciał obcych z dróg oddechowych. Poza tym uczestnik dowie się, jak w prosty sposób sprawdzać podstawowe funkcje życiowe poszkodowanego oraz jak powinna wyglądać rozmowa z przedstawicielem służby ratunkowej. Natomiast szkolenie BHP dotyczy aktualizacji i uzupełnienia wiedzy na temat oceny zagrożeń związanych z wykonywaną pracą, metod ochrony przed szkodliwymi czynnikami oraz kształtowania warunków pracy w sposób zgodny z przepisami prawa pracy i zasadami BHP.

Na różnego typu szkolenia online można zapisać się na stronie internetowej eszkoleniabhp.pl. Przedsiębiorstwo oferuje profesjonalne, zgodne z obecnymi wymaganiami prawnymi kursy BHP dla nauczycieli, pracowników administracji, lokali gastronomicznych, kierowców, budowlańców i wielu innych. Uzyskane certyfikaty są uznawane przez urzędy państwowe. Cena kursu zależy od różnych czynników, między innymi liczby uczestników. Aby dowiedzieć się więcej na temat świadczonych usług, należy skontaktować się z przedstawicielem firmy.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://eszkoleniabhp.com/
Dodano: 2022-10-10
Telefon: 507 022 814
Miejscowość: Oświęcim
Adres: Zagrodowa 67
Kod pocztowy: 32-600

Źródła:
https://eszkoleniabhp.com/blog/obowiazkowe-szkolenia-z-pierwszej-pomocy-dla-pracownikow-placowek-edukacyjnych


Podobne Firmy

LUPU s.c.
ul. 50304 Wrocław, Słonimskiego 1
Averto Sp. z o. o.
ul. 70433 Szczecin, Śląska 32a
BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje
ul. 54130 Wrocław, Horbaczewskiego 49