Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Tartak Rybojady Lidia Kapała

Tarcica dąb


Dąb to jedno z najbardziej popularnych drzew w Europie, w związku z tym bardzo często wykorzystuje się ten surowiec przy wyposażaniu wnętrz, budownictwie, stolarstwie i wielu innych rodzajach praca. Znajduje swoje zastosowanie w budownictwie zarówno lądowym, jak i wodnym. Niniejszy rodzaj drewna cechuje bardzo duża twardość i odporność na różne czynniki, w tym między innymi na przykład warunki atmosferyczne.

Tarcica z drzew: dąb i buk jest produkowana na najwyższym poziomie w renomowanej firmie, jaką jest Tartak Rybojady Lidia Kapała. Przedsiębiorstwo funkcjonuje w branży od 1990 roku, zatem posiada wieloletnie doświadczenie i świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie. Na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta i sumienne podejście do każdego zlecenia. Wykwalifikowani pracownicy podejmują się zarówno typowych projektów, jak również tych najbardziej niestandardowych. Co roku grono zadowolonych klientów firmy znacznie się powiększa, dzięki czemu chętnie dzielą się pozytywnymi opiniami z innymi i polecają jej usługi rodzinie czy znajomym. Dzięki takim rekomendacjom do tartaku trafia wielu nowych klientów. Spora część zainteresowanych dociera tu dzięki widoczności firmy w Internecie - przedsiębiorstwo posiada stronę internetową, na której znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące działalności, oferty, możliwych sposobów kontaktu i tym podobne.

Firma od prawie 30  lat specjalizuje się w produkcji:

- więźby dachowej,

- frezów,

- desek,

 - tarcicy budowlanej z drzew iglastych i liściastych.

Tartak swoją siedzibę posiada w województwie lubuskim, jednak niejednokrotnie realizuje także zamówienia dla klientów z całej Polski, jak również z zagranicy. Swoją ofertę kieruje głównie do producentów mebli, natomiast z usług firmy chętnie korzystają także klienci indywidualni. Tarcica produkowana przez jedynie z najwyższej jakości drzew, pochodzących wyłącznie z certyfikowanych lasów. Surowiec każdorazowo przechodzi szczegółową kontrolę jakości, dzięki czemu wszystkie produkty cechuje bardzo wysoki poziom wykonania.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.tartakrybojady.pl/
Dodano: 2019-03-04
Telefon: 665 550 009
Miejscowość: Rybojady
Adres: Rybojady 15
Kod pocztowy: 66-320

Źródła:
https://www.tartakrybojady.pl/oferta/tarcica-lisciasta/


Podobne Firmy

Węgier Glass
ul. 68200 Żary, Szklarska 39
AKP PROGRESS Spółka z o.o.
ul. 67100 Nowa Sól, K. Szymanowskiego 1C
Adwokat Paweł Polański
ul. 65034 Zielona Góra, Boh. Westerplatte 9