Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


A. BANACH

Dodatki do tworzyw sztucznych dla różnych branż przemysłu


Firmy szukające wysokiej jakości dodatków, które polepszyłyby właściwości wyrobów z tworzyw sztucznych, powinny zapoznać się z ofertą przygotowaną przez przedsiębiorstwo A. Banach. Ma ono bowiem wieloletnie doświadczenie w zakresie wytwarzania różnego rodzaju modyfikatorów. Mogą one poprawiać cechy produktu lub zmieniać jego kolor. Do wyboru są takie dodatki do tworzyw, jak pochłaniacze wilgoci i zapachu, substancje chroniące przed utlenianiem oraz oddziaływaniem promieni słonecznych. W ofercie znajdują się modyfikatory zmniejszające palność danego tworzywa oraz emisję dymu. Dostępne są także składniki zmniejszające ryzyko rozwoju bakterii.

Stosowanie modyfikatorów jest też szczególnie częste w branżach, w których duże znaczenie ma zachowanie wysokiej jakości bezpieczeństwa mikrobiologicznego produktu, przy jednoczesnym zapewnieniu jego estetycznego wyglądu. W tym celu właśnie powstał dodatek modyfikujący o nazwie Fresh, którego zadaniem jest zwiększenie trwałości żywności umieszczanej w opakowaniach wykonanych z folii. Działanie tego produktu opiera się przede wszystkim na przechwytywaniu etylenu, jaki jest wydzielany przez warzywa i owoce. Do wytwarzania opakowań na żywność stosowane są także spieniacze, które ograniczają zapady będące efektem ubocznym skurczów wtórnych. Dla zwiększenia efektywności w zakładzie produkcyjnym używa się środków mających zapewnić dodatkowy poślizg, a tym samym ochronić przed klejeniem się folii. Dzięki temu proces pakowania przebiega znacznie sprawniej.

Do wyboru są również rozmaite koncentraty barwiące, w  tym barwniki białe czarne i kolorowe. Spełniają one surowe wymogi stawiane w branży produkcji opakowań do przechowywania żywności i leków. Cechują się ponadto wysoką odpornością na działanie promieni słonecznych oraz wysokich temperatur. Szczegóły na temat wszystkich wyrobów zostały podane na stronie internetowej producenta. W razie jakichkolwiek pytań służy on swoim klientom profesjonalnym doradztwem w wyborze odpowiedniego modyfikatora.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://abanach.pl
Dodano: 2022-10-14
Telefon: 600 004 734
Miejscowość: Pruszcz Gdański
Adres: Zastawna 25
Kod pocztowy: 83-000

Źródła:
https://abanach.pl/dodatki_modyfikujace.html


Podobne Firmy

Agencja Reklamowa BrandTailors
ul. 80369 Gdańsk, Al. Rzeczypospolitej 4
Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe
ul. 84104 Jastrzębia Góra, Górna 3
Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego
ul. 82200 Malbork, Głowackiego 111