Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

Rokad

Rokad – sprawdzone materiały z tworzyw sztucznych


Wybór odpowiedniego materiału to podstawa podczas każdej pracy budowlanej. Rosnącą popularnością zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw budowlanych, cieszą się części wykonywane z tworzyw sztucznych, cechujących się wysoką wytrzymałością na wiele szkodliwych czynników. Są one chętnie wykorzystywane między innymi do instalacji izolacyjnych i hydraulicznych, głównie ze względu na swoją odporność na wilgoć i korozję.

W ofercie przedsiębiorstwa opisanego na stronie internetowej rokad.pl znajduje się szeroki wybór materiałów budowlanych wykonanych z różnego rodzaju polimerów. Do wyboru są płyty z poliwęglanu komorowego, które cechują się łatwością w obróbce i uniwersalnością. Stosuje się między innymi do stawiania wiat, altan i zadaszeń. Płyty są dostępne w formie trapezowej, falistej oraz w wersji Solid Surface, która odznacza się zwiększoną wytrzymałością. Jako uzupełnienie oferty proponowane są rozmaite akcesoria do montażu, w tym silikony, uszczelki, wkręty oraz taśmy paroprzepuszczalne. Sklep sprzedaje także płyty wykonane z poliwęglanu litego. Poza właściwościami wytrzymałościowymi cechuje się on również tym, że jest transparentny. Z tego względu wykorzystuje się go głównie w niewielkich pomieszczeniach i otwartych przestrzeniach, w tym do zabudowy wnętrz, ekranów akustycznych, szyldów oraz tablic reklamowych. W asortymencie nie mogło zabraknąć płyt plexi, które są odporne na działanie promieniowania słonecznego, a także szkodliwe warunki atmosferyczne. Można poddać je recyklingowi. Odznaczają się również wytrzymałością na działanie nawet toksycznych chemikaliów. Ich główne dziedziny zastosowania to przemysł, budownictwo i reklama. Często stosuje się je jako alternatywę dla szkła, jako że są od niego o wiele mniej kruche i lżejsze.

Więcej szczegółów zostało przedstawionych na stronie internetowej firmy Rokad. Współpracuje ona ze sprawdzonymi producentami, a wszystkie produkty zostają dokładnie sprawdzone pod kątem jakości, zanim trafią do oferty sklepu.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://rokad.pl/
Dodano: 2022-10-18
Telefon:
Miejscowość: Długosiodło
Adres: Białebłoto-Stara Wieś 65
Kod pocztowy: 07-210

Źródła:
https://rokad.pl/


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18