Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Ayming Polska Sp. z o.o.

Dotacje z Unii dla firm - do kogo się zwrócić o pomoc?


Coraz więcej firm pragnących ubiegać się o dotacje na innowacyjność poszukuje wsparcia w zakresie przygotowania potrzebnej dokumentacji. Jest to działanie świadome i zaplanowane, a koszt takiej usługi traktowany jest jako inwestycja. Dzięki pomocy specjalisty orientującego się w wymaganiach, jakie stawiają operatorzy (zarówno unijni, jak i administrujący budżetem zasilanym ze środków krajowych), przedsiębiorca sporo zyskuje. Przede wszystkim ma pewność, że wniosek o ulgę, zwolnienie podatkowe czy bezzwrotną pożyczkę będzie opracowany prawidłowo, bez konieczności nanoszenia poprawek.

Firma Ayming Polska Sp. z o.o. od lat dostrzega potrzeby polskich właścicieli biznesów w zakresie wsparcia przy ubieganiu się o różne dotacje. Jej kadra stara się odpowiedzieć na nie w jak najlepszy sposób. Pracownicy proponują doradztwo w poszukiwaniu dostępnych programów pomocowych. Wyjaśniają każdy aspekt, począwszy od kwestii administracyjno-prawnych, aż po wyliczenia długoterminowe, jakie przedsiębiorca może osiągnąć, decydując się na konkretny rodzaj innowacji. 

Obecnie dużym zainteresowaniem cieszą się dotacje z Unii dla firm z terenów Polski wschodniej. Rejon ten nadal odbiega poziomem rozwoju oraz możliwości technologicznych od reszty kraju, Wspomniany doradca jest w stanie znaleźć i przedstawić klientowi listę otwartych w danej chwili naborów wniosków o dodatkowe środki na rozwój, a także wspomóc go podczas przygotowywania dokumentacji oraz w czasie jej analizy przez operatora. Na bieżąco też wyjaśnia z jego przedstawicielem wszelkie niejasności. 

Z powyższej oferty mogą skorzystać również osoby prowadzące biznes, dla których najlepszą formą wsparcia jest uzyskanie odpisu od podatku dochodowego.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.ayming.pl/
Dodano: 2022-10-23
Telefon: +48 22 330 60 00
Miejscowość: Warszawa
Adres: Al. Jerozolimskie 63
Kod pocztowy: 00--69

Źródła:
https://www.ayming.pl/uslugi/innowacje/dotacje-unijne/


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18