Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Eventomat

Czy można wynająć ocieplane namioty bankietowe?


Organizacja bankietu w plenerze często wiąże się z pewnym ryzykiem. Największym zagrożeniem jest pogoda. Nawet w miesiącach letnich zdarzają się chłodne, deszczowe dni, w czasie których przebywanie na świeżym powietrzu nie należy do przyjemności, zwłaszcza jeśli impreza nie przewiduje tańców pozwalających nieco się ogrzać. Warto mieć na uwadze możliwość nagłej zmiany aury i wynajmując namioty bankietowe, wybrać modele zabudowane lub też z opcją opuszczania ścianek, jeśli zachodzi taka potrzeba. Pozwoli to ograniczyć dostęp do zimnego powietrza i wilgoci z zewnątrz. Aby dodatkowo podnieść temperaturę w środku, można zaopatrzyć się w specjalne ogrzewacze. Dużym powodzeniem cieszą się obecnie pionowe, niezabierające wiele miejsca parasole grzewcze, które nie tylko zapewniają zgromadzonym komfort termiczny, ale także nie zaburzają estetyki. 

Firma Eventomat Sp. z o. o. to znany na polskim rynku dostawca sprzętu i wyposażenia przydatnego przy różnego rodzaju imprezach. organizowanych zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i w plenerze. Jej kadra zaprasza do zapoznania się z przygotowaną ofertą osoby prywatne oraz odbiorców biznesowych, zainteresowanych wynajmem wielkopowierzchniowych namiotów, stołów, krzeseł, czy też dekoracji eventowych na każdą imprezę. Ajencja obejmuje też wspomniane wcześniej parasole grzewcze. 

Dostawca działa głównie na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości, ale może też dostarczyć zamówienie do klientów spoza województwa mazowieckiego. Gwarantuje terminowość i zgodność dowiezionego asortymentu z przedstawionymi w dyspozycji potrzebami. Ofertę można bezproblemowo personalizować. Koszt wynajmu jest zawsze ustalany indywidualnie, z uwzględnieniem wielu zmiennych. Dla stałych klientów przewidziano atrakcyjne rabaty.

Powyższa oferta skierowana jest do osób planujących przyjęcie weselne na świeżym powietrzu lub organizację zabawy w plenerze. Wynajem namiotów i potrzebnego wyposażenia to szybki i tani sposób na zapewnienie gościom oczekiwanych wygód.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://eventomat.pl/
Dodano: 2022-10-20
Telefon: 22 400 16 23
Miejscowość: Warszawa
Adres: Kazimierzowska 25
Kod pocztowy: 02-572

Źródła:
https://eventomat.pl/oferta/namioty/Autor: Igor Adamski


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18