Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


madexkasy.pl

Drukarki i kasy fiskalne w atrakcyjnej cenie - kto sprzedaje?


Przedsiębiorcy prowadzący działalność, która wymaga posiadania certyfikowanych urządzeń rejestrujących, mają do wyboru szeroki wybór sprzętu. Bogatą gamę takich artykułów oferuje firma Madex z siedzibą w Warszawie. To nowoczesne przyrządy do ewidencjonowania transakcji handlowych takich renomowanych producentów jak: Elzab, Datecs,  Novitus, Farex, Posnet i wielu innych.  Oferowane produkty wyróżniają się m.in.:

  • kompaktową solidną obudową,
  • najnowszej generacji procesorami,
  • wydajnymi bateriami,
  • szybkim mechanizmem drukującym,
  • nieszablonowym wzornictwem.

Sprzęt umożliwia rejestrację zdarzeń gospodarczych na potrzeby księgowe i podatkowe zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dodatkową ich zaletą są wbudowane liczne porty komunikacyjne. Dzięki nim można podłączyć wiele urządzeń peryferyjnych. Terminal obsługujący płatności elektroniczne, waga elektroniczna, czytnik kodów kreskowych, szuflada do przechowywania pieniędzy – to tylko niektóre z nich.

Warszawska firma codziennie uzupełnia asortyment o nowe modele. Kasa fiskalna w ekstra cenie ma wbudowany interfejs do transmisji bezprzewodowej. Pozwala to na przekazywanie w czasie rzeczywistym danych z dokonanych operacji sprzedażowych do  CRK - Centralnego Repozytorium Kas, który jest zarządzany przez Krajową Administrację Skarbową (KAS).

Sprzedawane drukarki i kasy są niezbędne do świadczenia usług w wielu sektorach gospodarki narodowej. Do posiadania tej kategorii sprzętowej zobligowani są m.in. przedsiębiorcy prowadzący samochodowe warsztaty blacharsko-lakiernicze, punkty gastronomiczne, obiekty noclegowe, gabinety kosmetyczne czy kancelarie prawnicze. Oprócz sprzedaży urządzeń fiskalnych klientom oferowany jest również  profesjonalny ich serwis.

 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://madexkasy.pl/
Dodano: 2022-11-29
Telefon: 660 186 000
Miejscowość: Warszawa
Adres: Aleja Witosa 31
Kod pocztowy: 00-710

Źródła:
https://madexkasy.pl/produkty/kasy-fiskalne-online/Autor: Bartek Sikora


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18