Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Słoneczne Przedszkole

Jakie przedszkola niepubliczne działają we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki?


Krzyki to dzielnica zlokalizowana w centrum Wrocławia. Stanowi miejsce pracy dla wielu mieszkańców miasta i okolicznych miejscowości, co z kolei generuje zapotrzebowanie na inne rodzaje świadczeń, między innymi opiekę nad dziećmi. Na tego typu wymagania stara się w jak najlepszy sposób odpowiedzieć kadra placówki działającej pod nazwą Słoneczne Przedszkole. Proponuje bezpieczny pobyt maluchów w odpowiednio wyposażonych salach wraz z zapewnieniem posiłków oraz z możliwością uczestnictwa wychowanków w różnych formach aktywności, zgodnych z aktualną podstawą programową wymaganą przez Ministerstwo Oświaty. 

Przedstawione usługi to dowód na to, że nie wszystkie przedszkola niepubliczne we Wrocławiu muszą być kosztowne, a jednocześnie mogą zapewnić oczekiwany poziom opieki dla najmłodszych, wpływając na ich rozwój intelektualny, fizyczny oraz emocjonalny. Oferta jest przystępna cenowo, zarówno jeśli chodzi o korzystanie dziecka z opieki standardowej, jak i dodatkowych zajęć płatnych. 

Kara dokłada wszelkich starań, aby kontakt pomiędzy nauczycielami a rodzicami był owocny i bezproblemowy. Codzienne przekazywanie informacji o stanie zdrowia malucha lub innych ważnych spostrzeżeniach to priorytet pozwalający na zapewnienie dziecku maksymalnej ochrony. Pracownicy ze swojej strony gwarantują pełną gotowość do dzielenia się swoimi obserwacjami na temat wychowanka z osobą uprawnioną do jego odbioru lub też bezpośrednio z rodzicem poprzez rozmowę telefoniczną, jeśli wymaga tego sytuacja. Proszą też o podobne podejście opiekunów.

Aby mieć pewność, że dziecko jest odpowiednio przygotowane do pobytu w przedszkolu, kadra placówki przygotowała krótki poradnik dotyczący przede wszystkim tego, co powinno się znaleźć w wyprawce malucha. Podstawa to zapewnienie przedszkolakowi komfortu termicznego, dlatego w przygotowanym pakiecie nie może zabraknąć ubrań na zmianę, dostosowanych do aktualnej pory roku. 

W miesięcznej opłacie uwzględniono koszty posiłków, z jakich może skorzystać dziecko. Wybrany catering zapewnia świeże, urozmaicone dania, których porcje są przygotowane z myślą o potrzebach małych odkrywców. Jeżeli jest taka konieczność, rodzice mogą zostawiać dla swoje pociechy dodatkowe przekąski lub też nawet gotowe jedzenie na obiad, z prośbą, by było ono odpowiednio zamknięte i opisane.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://sloneczneprzedszkole.pl/
Dodano: 2022-11-27
Telefon: 730 888 778
Miejscowość: Wrocław
Adres: Traugutta 60
Kod pocztowy: 50-418

Źródła:
https://sloneczneprzedszkole.pl/


Podobne Firmy

LUPU s.c.
ul. 50304 Wrocław, Słonimskiego 1
BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje
ul. 54130 Wrocław, Horbaczewskiego 49
Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska
ul. 93213 Łódź, Kossaka 9