Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Słoneczny Żłobek

Żłobek we Wrocławiu — którą placówkę wybrać?


Decyzja dotycząca zapisania dziecka do żłobka jest trudna zarówno dla samego malucha, jak i jego rodziców. Dlatego też trzeba dokładnie przeanalizować wszystkie argumenty „za" oraz „przeciw" takiemu rozwiązaniu. Dla jednych kluczowy jest powrót do pracy po urlopie macierzyńskim, a dla innych możliwość uzyskania wolnego czasu dla siebie oraz zapewnienia dziecku stałego kontaktu z rówieśnikami i wspólnych rozwijających zabaw czy zajęć. 

Najważniejsze, aby zapoznać się z ofertami lokalnych żłobków oraz przeczytać opinie rodziców, którzy dotychczas korzystali z opieki wybranych placówek niepublicznych. Należy tutaj wspomnieć o określonych terminach rekrutacji, dlatego warto z odpowiednim wyprzedzeniem zainteresować się ofertą oraz formalnościami związanymi z zapisaniem malucha czy uczestnictwem w dniach otwartych (to doskonała okazja do zadawania pytań opiekunom i zapoznania się z warunkami panującymi wewnątrz obiektu).

Jaki żłobek we Wrocławiu wybrać?

W stolicy Dolnego Śląska działa wiele placówek opiekuńczo-wychowawczych dla maluchów w wieku od 12 do 36 miesiąca (później dzieci uczęszczają już do przedszkola). Wybór zależy od wielu czynników, m.in. bliskości miejsca zamieszkania czy zatrudnienia, atrakcyjnej oferty dydaktycznej lub po prostu dostępności wolnych miejsc. Każdy rodzic ma własne oczekiwania względem wybieranej placówki, jednak warto sprawdzić przede wszystkim opinie innych klientów oraz zaznajomić się z rodzajem prowadzonych zajęć (czy ich koszty są uwzględnione już w comiesięcznym czesnym, czy też może wiążą się z dodatkowymi opłatami). 

Na stronie internetowej slonecznyzlobek.pl można zapoznać się z informacjami na temat trzech wrocławskich żłobków zlokalizowanych przy ulicy Traugutta oraz na alei Kromera. Obiekty mieszczą się w pobliżu przystanków autobusowo-tramwajowych. Dzieci mają zapewnione liczne zajęcia manualno-konstrukcyjne, muzyczno-ruchowe, plastyczne oraz bajkoterapię i zabawy dydaktyczne. Informacje o wolnych miejscach są udzielane telefonicznie lub mailowo.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://slonecznyzlobek.pl/
Dodano: 2022-11-13
Telefon: 730 888 778
Miejscowość: Wrocław
Adres: Traugutta 142
Kod pocztowy: 50-420

Źródła:
https://slonecznyzlobek.pl/


Podobne Firmy

LUPU s.c.
ul. 50304 Wrocław, Słonimskiego 1
BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje
ul. 54130 Wrocław, Horbaczewskiego 49
Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska
ul. 93213 Łódź, Kossaka 9