Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Kartop

Kartop | Producent opakowan kartonowych


Firmy starają się maksymalnie zmniejszyć koszty transportu i wysyłek. Dlatego szukają sprawdzonego producenta opakowań, który jest w stanie zaoferować dobrej jakości kartony w przystępnej cenie.

Wysokiej jakości kartony firmy Kartop znajdują zastosowanie w wielu branżach, przede wszystkim w przemyśle handlowym, spożywczym, logistycznym, ale także w branży cukierniczej i transportowej.  Pracownicy firmy dokładają wszelkich starań starań, aby efekt wszystkich działań, niezależnie czy wykonanych na specjalne zamówienie, czy w ramach standardowej oferty, zawsze w pełni usatysfakcjonował klientów. Zamówiony towar jest odpowiednio zabezpieczony i  błyskawicznie wysyłany własnym transportem pod wskazany adres.

Aby ułatwić proces zamawiania producent opakowan kartonowych udostępnił międzynarodowy katalog FEFCO. Zawiera on wzorniki opakowań z tektury falistej i litej stworzony przez FEFCO czyli Europejską Federację Producentów Tektury Falistej. Każde przedstawione w katalogu opakowanie posiada swój symbol, który jest powszechnie znany i rozumiany na całym świecie. Znacznie ułatwia on dobór właściwego opakowania do potrzeb konkretniej firmy.

Przy składaniu zapytania ofertowego lub zamówienia warto przestrzegać określonych zasad, aby uniknąć nieporozumień.

  • Podajemy rozmiar w mm w następujący sposób: Długość x Szerokość x Wysokość opakowania,
  • Zawsze należy podawać wymiar wewnętrzny opakowania,
  • Należy określić rodzaj tektury z której ma być wykonane opakowanie.

W przypadku problemów z wyborem odpowiedniego opakowania, producent opakowan kartonowych z wieloletnim doświadczeniem, służymy klientom profesjonalną poradą w zakresie wyboru optymalnego wyrobu, wielkości produkcji  i warunków dostawy.  Pracownicy firmy są do dyspozycji i chętnie służą fachową w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości.

Przedsiębiorstwo działa przede wszystkim jako producent pudeł, opakowań kartonowych i wielu innych rozwiązań bazujących na tekturze. Bogatą ofertę produktów  uzupełniają usługi w zakresie transportu i introligatorstwa.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://producent.kartop.com.pl/
Dodano: 2019-03-23
Telefon: 506 224 565
Miejscowość: Chodzież
Adres: Zwycięstwa 37
Kod pocztowy: 64-800

Źródła:
https://producent.kartop.com.pl/opakowania


Podobne Firmy

TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
BHP-KOMPLEX
ul. 62052 Komorniki, Malinowa 22
Smile Studio Stomatologia
ul. 60461 Poznań, Wergiliusza 27